Beylikdüzü'ndeki D-100 karayolunda felaket! Otomobilini bakımdan aldı 5 kilometre sonra yandı

Beylikdüzü'nde otomobilini bakımdan alan Alparslan Altınoğluk 5 kilometre sonra aracının yandığını fark etti. Altınoğluk, "Partikül filtresini temizlettim sadece' cevabını verdi. Trafiği durma noktasına getiren o anlar kameralara yansıdı.

Korkunç olay, Beylikdüzü D-100 Büyükçekmece istikametinde saat 16.00 sıralarında meydana geldi. Otomobilini bakıma götüren Alparslan Altınoğluk, aracın partikül filtresini değiştirdikten sonra yola çıktı.

Yaklaşık 5 kilometre ilerledikten sonra D-100 karayolunda araçtan bir anda alevler yükselmeye başladı. Altınoğlu yangın tüpünü alarak araçtan inerek müdahale etse de alevler bir anda büyüdü.

yeni-proje-2-006.jpg

Çevredekiler otomobilin yandığını görünce itfaiye ve polis ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen ekipler alevleri söndürürken araç kullanılamaz hale geldi.

yeni-proje-3-002.jpg

ARACIN YANMASI NEDENİYLE YOL BİR SÜRE TRAFİĞE KAPANDI

Yanan otomobilin sahibi Alparslan Altınoğluk "Partikül filtresini temizlettim 5 kilometre geldikten sonra aracım bu şekilde alttan patlamalar oldu. Patlamadan sonra alev aldı, yangın tüpünü aldım çıktım dışarı söndürmeye çalıştım ama maalesef gördüğünüz durumda araç" dedi.

yeni-proje-4.jpg