Yaptığı kırmızı ışık ihlali az daha bir çocuğun canına mal oluyordu! Gaziantep'te yaşanan ilginç kazalar kamerada

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından paylaşılan şehir güvenlik kameraları görüntülerinde akılalmaz kazalar meydana geldi. O görüntülerde Kırmızı ışık ihlali yapan bir araç ise az daha bir çocuğun hayatına mal oluyordu. Güvenlik kamerası görüntüleri ise kameralara böyle yansıdı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü şehir güvenlik kameralarına yansıyan trafik kazalarını paylaştı, bazı görüntüler ise görenleri hayrete düşürdü.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, şehir merkezinde son günlerde yaşanan ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemi'ne (KGYS) yansıyan feci trafik kazalarının görüntülerini paylaştı. Meydana gelen feci kazaların görüntüleri, İl Emniyet Müdürlüğünün sosyal medya hesabından, "Kavşaklarda geçiş önceliği, kırmızı ışık ve hız kurallarına uyalım. Unutmayın, kazalar çiğnenmiş kuralların ve dikkatsizliğin sonucudur" notuyla paylaşıldı.

KIRMIZI IŞIK İHLALİ BİR ÇOCUĞUN HAYATINA MAL OLUYORDU

Görüntülerde, kırmızı ışık yandığı esnada karşıya geçmeye çalışan çocuğa hızla gelen bir aracın çarpması ise yürekleri ağza getirdi. Görüntülere yansıyan feci kazalar arasında ışık ihlali sonucu yaşanan kazalar, yayaya çarpma kazaları ve motosiklet kazalarının fazlalığı ise dikkat çekti.

O anlar ise kameralara böyle yansıdı.