Acun Ilıcalı'dan Mesut Özil'e tepki: Hayal kırıklığı yaşıyoruz

Acun Ilıcalı'dan Mesut Özil'e tepki: Hayal kırıklığı yaşıyoruz

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı Fenerbahçe'de mart ayından bu yana kadro dışı olarak çalışmalarını sürdüren Alman yıldız Mesut Özil hakkında hayal kırıklığı yaşadığını belirterek "Bir dünya yıldızı geldi, öyle ya da böyle istenilen katkıyı sağlayamadı. Başkanımız Ali Koç da çok büyük fedakarlık yaptı. Gelinen noktada bir yol ayrılığı gözüküyor Mesut Özil'le ilgili hayal kırıklığı yaşıyoruz. Bu hikaye böyle olmamalıydı" diye konuştu.

İngiliz ekibi Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, İngiliz temsilcisindeki transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Sansürsüz Futbol Youtube kanalına konuk olan Acun Ilıcalı, Ozan Tufan'ı 3 milyon euro karşılığında transfer ettiklerini açıklayarak, "Ozan Tufan için 3 milyon Euro bonservis bedeli ödedik. Ozan Tufan çok yetenekli ve karakterli oyuncu. Ozan Tufan'dan Fatih Terim, Sergen Yalçın ve Emre Belözoğlu vazgeçmedi, bu benim için yeterli" diye konuştu.

"ÖNEMLİ BİR YETENEĞİ TÜRK FUTBOLUNDAN HULL CİTY'E GÖTÜRÜYORUM"

Ozan Tufan'ın ardından bir Türk futbolcuyu daha Hull City'e transfer ettiklerini duyuran Ilıcalı, "Çok yakında çok önemli bir yeteneği Türk futbolundan Hull City'e götürüyorum. Beni çok heyecanlandıran bir isim. Ayrıca Trabzonspor'dan bir futbolcuyu daha transfer etmek istedim Abdullah Avcı izin vermedi. Devre arasında Galatasaray'dan Babel ile görüşmüştük" dedi.

"VİTOR PEREİRA HOCA DEĞİL"

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Portekizli teknik adam Vitor Pereira hakkında da konuşan Ilıcalı "Vitor Pereira tasvip etmediğim bir hoca. Bir demecimde 'Bu hoca değil' demiştim. Pereira, daha önce Nani ve Robin van Persie ile problem yaşadı, Mesut'la da aynı problemleri yaşadı" dedi.

Sahibi olduğu TV8,5 kanalının futbol ağırlıklı bir kanala çevireceğini açıklayan Ilıcalı, kanalın ismini de değiştirebileceklerini söyledi.

Ilıcalı, "Hafta sonları maç önü ve sonu spor programları olan aynı zamanda maç görüntülerinin içinde olduğu proje olacak" açıklamasında bulundu.

ALİ KOÇ'A ENKAZ BIRAKILDI

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Aksilik olmazsa Hull City maçlarını Tv8'den izleyebileceksiniz. Fenerbahçe'de Ali Koç'a maddi anlamda enkaz bırakıldı. Bana göre 4 yıllık dönemde başarıların gelmemesinin nedeni kesinlikle maddiyat. Emre Mor'un Fenerbahçe'de olması beni inanılmaz mutlu ediyor.

MESUT TEKNİK DİREKTÖRLERLE SORUN YAŞAMADI

Vitor Pereira'nın takımda Mesut Özil gibi bir 10 numara varken yedek bırakması doğru değildi. Mesut Özil ile ilgili, bu hikaye böyle olmamalıydı gelinen nokta üzücü diyebilirim. Mesut Özil'in teknik direktörleriyle problemler yaşadığı dedikoduları doğru değil

MESUT ÖZİL KONUSUNDA HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYORUZ

Bir dünya yıldızı geldi, öyle ya da böyle istenilen katkıyı sağlayamadı. Başkanımız Ali Koç da çok büyük fedakarlık yaptı. Gelinen noktada bir yol ayrılığı gözüküyor Mesut Özil'le ilgili hayal kırıklığı yaşıyoruz. Bu hikaye böyle olmamalıydı. Mesut'un hocalarla ilgili problemi yok. Erol Hoca, Emre Hoca, ile problem yaşamadı"

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN