Back To Top
Fransa-Arnavutluk maçında peşe peşe skandal: Andorra marşı çaldılar, Ermenistan'dan özür dilediler

Fransa-Arnavutluk maçında peşe peşe skandal: Andorra marşı çaldılar, Ermenistan'dan özür dilediler

 - Son Güncelleme: 09.09.2019 Pazartesi 11:25
Fransa-Arnavutluk maçında peşe peşe skandal: Andorra marşı çaldılar, Ermenistan\'dan özür dilediler
- A +

Fransa ile Arnavutluk arasında oynanan EURO 2020 eleme maçı öncesinde peş peşe skandal yaşandı. Konuk ekip Arnavutluk'un marşı yerine Andorra'nın marşı çalındı. Hatalarını fark eden görevliler bu kez özür bekleyen Arnavutluk ekibinden değil Ermenistan'dan özür diledi.

Fransa ile Arnavutluk arasında oynanan EURO 2020 eleme maçı öncesinde peş peşe skandal yaşandı.

A Milli Takım'la aynı grupta yer alan iki takımın müsabakası öncesinde konuk ekip Arnavutluk'un marşı yerine aynı saatlerde Vodafone Park'ta Türkiye'yle maç yapan Andorra'nın marşı çalındı.

Kendi marşının çalınmadığını gören Arnavutluk futbolcuları ve teknik ekibi büyük bir şaşkınlık yaşadı. Yanlış marşın hemen ardından Fransa Milli Marşı La Marseillaise çalındı.

Kendi marşlarını dinlemeden maça başlamayı reddeden Arnavutluk futbolcularından özür dileyen stadyum anonsçusu bu kez bir hata daha yaptı. Stadyum anonsçusu, Arnavutluk'tan değil Ermenistan halkından özür diledi.

Arnavutluk marşının çalınmasının ardından müsabaka başlayabildi. Fransa ile Arnavutluk, EURO 2020 Elemeleri H Grubu'nda Türkiye, İzlanda, Andorra ve Moldova'yla yarışıyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN