Back To Top
Paralimpik atlet Oscar Pistorius intihara teşebbüs etti

Paralimpik atlet Oscar Pistorius intihara teşebbüs etti

 - Son Güncelleme: 07.08.2016 Pazar 12:10
Paralimpik atlet Oscar Pistorius intihara teşebbüs etti
- A +

Kız arkadaşını öldürdüğü gerekçesi ile hapis cezasına mahkum edilen Oscar Pistorius, yaralanmaya bağlı olarak hastaneye kaldırıldıktan sonra tedavi görerek cezaevine geri döndü.

Güney Afrika’da cezasını çeken Pistorius, cezaevi yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre el bileklerindeki bir yaralanma sebebi ile özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada bir tedavi sürecinden geçen Pistorius’un yataktan düşerek bileklerine zarar verdiği öne sürüldü.

TABURCU EDİLDİ VE HASTANEYE GERİ DÖNDÜ

Tıbbi gizlilik gerekçesi ile olay hakkında fazla detay verilmezken, Pistorius’un taburcu edildiği ve cezaevine döndüğü belirtildi. Ayrıca konu ile ilgili soruşturmanın başlatıldığının da altı çizildi.

Olimpiyatlara katılan ilk paralimpik atlet olarak tarihe geçen Pistorius, 14 Şubat 2013’te kız arkadaşı Reeva Steenkamp'ı öldürmek suçundan verilen 6 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN