Back To Top
Süleyman Uysal: Hedefimiz Avrupa Kupaları

Süleyman Uysal: Hedefimiz Avrupa Kupaları

 - Son Güncelleme: 28.03.2017 Salı 20:38
Süleyman Uysal: Hedefimiz Avrupa Kupaları
- A +

Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde normal sezonu 34.870 puanla 6. sırada bitiren Çanakkale Bld.'de genel kaptan Süleyman Uysal, şimdiye kadar ki en iyi normal sezon performansını sergilemiş olduklarını söyledi.

Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde normal sezonu 34.870 puanla 6. sırada bitiren Çanakkale Bld.'de genel kaptan Süleyman Uysal hem tamamlanan sezonu hem de play-off etabını değerlendirdi. Uysal şunları söyledi:

"Takımımız 4. sezonunu geçirdiği ligi, altıncılıkla bitirerek şimdiye kadar ki en iyi normal sezon performansını sergilemiş oldu. Bu sezona başlarken koyduğumuz ilk hedefimizi de böylelikle gerçekleştirmiş olduk. İlk önce bu başarıda emeği geçen yönetimimizi, teknik heyetimizi ve oyuncularımızı tek tek kutluyorum.

HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ

Bundan sonraki süreçte de asıl hedefimiz olan Avrupa Kupaları'na katılma hedefimizi gelecek sezon için de gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için ilk önce play-off'ta Eczacıbaşı VitrA ile karşılaşacağız. Eczacıbaşı, kurulduğu günden bu yana Türkiye'de voleybolun bu seviyeye gelmesinde çok önemli payı olan kulüplerimizden. Onların gücünü biliyoruz ve saygı duyuyoruz. Ama bizim oyuncularımız da bu sene her takıma karşı ciddi mücadeleler sergiledi. Aynı şekilde performansımızı sahaya yansıtırsak hedefimize ulaşabileceğimizi düşünüyoruz.

Ayrıca play-off ve play-out'ta yer alacak olan tüm kulüplerimize de başarılar diliyoruz."

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN