06.06.2020  15:49
SON GÜNCELLEME: 
06.06.2020  15:53
KAYNAK: 
İSTANBUL/AA

THY'den dış hat iptalleri: Yeniden düzenlenip duyurulacak

THY, dış hat uçuşları ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Yapılan son duyuruda 'Ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişiklikler, uçuş planlamalarımızda zorunlu olarak son dakika değişikliklerine veya uçuş iptallerine sebebiyet vermektedir. Yeni planlamalar en kısa sürede açıklanacaktır' ifadeleri kullanıldı.

+
-

Türk Hava Yolları (THY), bazı ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarında oluşan anlık değişikliklerin, son dakika değişikliklerine sebebiyet verdiğini belirterek yeni planlamaların en kısa sürede açıklanacağını duyurdu. 

THY'nin resmi Twitter hesabından 'Sayın yolcularımızın dikkatine' başlığıyla yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"UÇUŞ İPTALLERİ YAŞANDI"

"Ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişiklikler, pandemi öncesi planlanmış seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine ve uçuş planlamalarımızda zorunlu olarak son dakika değişikliklerine veya uçuş iptallerine sebebiyet vermektedir. 

"EN KISA SÜREDE BİLGİLENDİRECEĞİZ"

Değişiklik veya iptali gerçekleşen uçuşlarla ilgili bilgilendirmeler, iletişim kanallarımızdan ve SMS yoluyla yapılacak olup yeni planlamalar en kısa sürede açıklanacaktır. Bilet değişim işlemlerinizi ücretsiz olarak web sitemiz, mobil uygulamamız ve çağrı merkezimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz."

DİĞER HABERLER
Veliler taahütname imzalayacak
Sulama kanalına giren 18 yaşındaki genç kayboldu
Salgınla mücadelede en başarılı ülkelerden biriyiz
'Babacan tavır' var cinsel saldırı yok!
Eski eşini yaralayıp intihar etti
20 dal sigaranın 17 dalı vergi!
Baro başkanları yine Meclis nöbetindeler!