Back To Top
Ahmet Ağaoğlu: "Bir toplumu en güçlü yerinden kalleşçe vurmak aptalca bir hatadır"

Ahmet Ağaoğlu: "Bir toplumu en güçlü yerinden kalleşçe vurmak aptalca bir hatadır"

Ahmet Ağaoğlu: \
- A +

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bir toplumu en güçlü olduğu yerden kalleşçe vurmaya çalışmak yapılabilecek en aptalca hata olduğunu söyledi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, sosyal medyada Türkiye-Rusya maçından sonra stadın içinden paylaşılan Türk Bayraklarıyla ilgili olarak sert bir açıklama yaptı. Ağaoğlu, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Şehrimiz ve taraftarımız üzerinde olumsuz algı oluşturmaya çalışılıyor. Koltuk üzerilerinde ve yerde bayrak ve federasyonun dağıttığı paketlerin haricinde tek bir çöp parçası dahi yok yani fotoğrafın maç öncesi çekildiği apaçık ortadayken, rüzgarın suçunu taraftarımızın üstüne yükleyerek olumsuz bir algı yaratma çabalarının hangi prematüre beyinlilerin ürünü olduğunu anlamak çok da zor değil. Bu düşünce içerisinde olan zavallılar şunu iyice bilsinler ki; bir toplumu en güçlü olduğu yerden kalleşçe vurmaya çalışmak yapılabilecek en aptalca hatadır" dedi.

TRABZON/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN