Müşterilerden A101 marketlerine tepki! A101 etiket oyunu ile vatandaşı kandırıyor!

Müşterilerden A101 marketlerine tepki! A101 etiket oyunu ile vatandaşı kandırıyor!

A101 marketler zincirinde pes dedirten olay yaşandı. Raftaki fiyat ile kasada ki fiyatın aynı olmaması üzerine vatandaş tepki gösterdi. Sosyal medyada A101 marketlerine tepkiler hızla büyüyor. İşte detaylar.

A 101 zincir marketleri tepki çekmeye devam ediyor. Bu defa etiket oyunu müşterilerin tepkisine yol açtı.

Türkiye'nin büyük market zincirlerinden biri olan A 101 marketlerinde ki ürünlerde raftaki fiyat ile kasadaki fiyatın farklı olması müşteriler tarafından tepki çekti. Raftaki ile kasadaki fiyatın aynı olmaması müşterileri sinirlendirdi.

Geçmişte A101 market raflarında son kullanma tarihi geçmiş ürünler vardı ve bazı kalıp ürünleri "promosyon" kapsamında satılıyordu. Bu duruma verilen tepkilere rağmen kontrol eksikliğinden kaynaklandığı söylense de müdahale eksikliği hala eleştiri alıyor.

etiket

Milli Gazete'nin haberine göre, A101 marketinde satılan polar ürünün etiket fiyatının rafta 39,95 TL, kasada ise 109 TL olduğu ortaya çıktı. Bu durumu sosyal medya hesabından paylaşan bir vatandaş duruma tepki gösterdi. Mesajda "Bildiğiniz gibi A101 geri döndü, yazıklar olsun. Aynı gün etiket fiyatına bakıp kasada aldığım ürün farklı çıktı. Etiket fiyatından satın almak için ısrar ettiğimde, oradaki görevli etiketi değiştirmeye gitti' açıklamasında bulundu.

Sosyal medyada tepkiye neden olan bu olay sonrasında bazı kullanıcılar A101 marketlerinin müşteri çekmek için bahane bulduklarını iddia ettiler.

Ayrıca Özlem isimli bir müşteri, A101 marketinin vatandaşları aldattığını iddia etti. Duruma tepki gösteren vatandaş, mesajında, "A101, kataloğunda 27 Ekim-17 Kasım tarihleri arasında 10 liralık alışverişlerde 35 liradan 8'li tuvalet kağıdı verdiğini belirtiyor ama vermiyorlar. Kasiyer, merkez iptal ettirdi açıklamasını yapıyor. İnsanları hayal kırıklığına uğratmaktan utanmıyor musunuz? Yazıklar olsun" dedi.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN