Back To Top
Aydın polisinden huzur toplantısı

Aydın polisinden huzur toplantısı

Aydın polisinden huzur toplantısı
- A +

AYDIN (İHA) – Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Efeler ilçesinde huzur toplantılarına başladı

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğünün genelgesi kapsamında, polis - halk arasındaki ilişkiyi güçlendirerek halkı bilgilendirmek ve güvenlik hizmetlerine katılımını sağlamak için huzur toplantıları başlattı. Efeler ilçesinde yaşayan vatandaşların görüş, öneri ve taleplerini ilgili kurumların desteğiyle çözüme kavuşturulabilmesi amacıyla Mimar Sinan, Girne ve Kemer mahallesi sakinlerine yönelik düzenlenen ilk toplantı, Mimar Sinan Mahallesinde bulunan bir kıraathanede gerçekleşti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği “Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısında” vatandaşlardan gelen talepleri yerinde dinleyen emniyet yetkilileri, çeşitli konularda bilgilendirme yaptı.

AYDIN/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN