04.04.2020  13:36
SON GÜNCELLEME: 
04.04.2020  13:50

Beşiktaşlı futbolcular koronavirüs indirimine yanaşmadı

Koronavirüs salgını sonrası liglerin ertelenmesiyle ciddi gelir kaybı yaşayan Beşiktaş, görüştüğü futbolculardan maaş indirimi istemişti. Bu teklifi kabul etmeyen futbolcularla siyah-beyazlılar, uygun teklif gelmesi halinde yollarını ayıracak.

+
-

Ekonomik anlamda zor günler yaşayan Beşiktaş Kulübü, koronavirüs salgınının futbolu da durdurmasıyla birlikte daha da zorlanmaya başladı. Gelirlerini yitiren siyah-beyazlılarda, başkan Ahmet Nur Çebi acil ihtiyaçları kendi cebinden karşılarken yönetim de artık tükenmiş durumda. 

JUVENTUS VE BARCELONA ÖRNEĞİ

Koronavirüs salgınının spor dünyasını da etkilemesinin ardından Juventus, Barcelona gibi ekipler de bile oyuncular maaş indirimlerine gitmeyi kabul etmişlerdi. Aynı formülü uygulamayı planlayan ve siyah-beyazlı oyunculara bu teklifle giden Beşiktaş Yönetimi ise ummadığını bir yanıt aldı.

"ÖNCE BİRİKMİŞ BORÇLARINIZI ÖDEYİN"

Siyah-beyazlılarda kapısı çalınan yabancı oyunculardan başkana, “Önce birikmiş borçlarınızı ödeyin, sonra indirim konusunu görüşelim, elbette kolaylık sağlarız” yanıtı geldi. 

YERLİLER DAHA YAKIN

Beşiktaş'ta forma giyen yerli oyuncuların ise teklife daha sıcak baktığı, yabancıların ikna edilmesi halinde kabul edebilecekleri öğrenildi.

DİĞER HABERLER
'Alternatif baro' AK Parti MYK'ya geliyor
Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar ne zaman başlıyor?
Kendini bilmezler işgal diyorlar!
Bir yıl önceki defteri kapattılar
Marmaray ve Başkentray sağlık çalışanlarına 3 ay ücretsiz
Güneşli havaya 'sağanak' arası!
İzmir'de minibüs ücretlerine yüzde 25 zam