Back To Top
Akademi buluşmalarında ikinci dönem başlıyor

Akademi buluşmalarında ikinci dönem başlıyor

 - Son Güncelleme: 10.02.2020 Pazartesi 11:43
Akademi buluşmalarında ikinci dönem başlıyor
- A +

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dâiresi tarafından düzenlenen Düşünce Akademisi ile Edebiyat ve Yazı Akademisi’nin ikinci dönemi başlıyor

Türkiye’nin önde gelen yazar, şair ve düşünürlerinin katıldığı akademiler, ikinci dönemde de yine aynı hızla devam edecek. Bursalıların büyük bir heyecanla beklediği akademilerde önemli isimler üç ay boyunca Tayyare Kültür Merkezi’nde konferans verecek. İlk programı 14 Şubat Cuma günü başlayacak olan Bursa Düşünce Akademisi’ne bu dönem; Dr. Savaş Ş. Barkçin, Doç. Dr. Oğuz Haşlakoğlu, Prof. Dr. Kasım Küçükalp, Prof. Dr. Suphi Saatçi, Prof. M. Uğur Derman, Doç. Dr. Mehmet Fatih Birgül, Mahmut Kanık, Prof. Dr. Yümni Sezen, Prof. Dr. Mustafa Demirci, Prof. Dr. Rıdvan Şentürk konuşmacı olacak katılacak.

İlk programı 17 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan Bursa Edebiyat ve Yazı Akademisi’ne bu dönem Necip Tosun, Prof. Dr. Mertol Tulum, Celal Fedâi, Hakan Şarkdemir, Mevlânâ İdris Zengin, Enver Gülşen, Prof. Dr. Alâattin Karaca, Senâil Özkan, Dursun Çiçek, Prof. Dr. Durali Yılmaz konuşmacı olarak katılacak.

BURSA/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN