Efsane dizi Yaprak Dökümü geri dönüyor! Kanal D düğmeye bastı: İşte yayın tarihi ve saati

Efsane dizi Yaprak Dökümü geri dönüyor! Kanal D düğmeye bastı: İşte yayın tarihi ve saati

Yıllar önce yayınlanan ve hayran kitlesi tarafından efsaneleştirilen Yaprak Dökümü dizisi, hala popülerliğini koruyor ve tekrar bölümleri bile yüksek izlenme rakamlarına ulaşıyor. Kanal D'nin unutulmaz yapımları arasında yer alan dizi, yeniden gündeme oturdu. Ekranlara geri dönen dizinin yayın tarihi ve saati açıklandı. İşte ayrıntılar...

Bir dönemin en popüler dizilerinden biri olan Yaprak Dökümü, Ali Rıza Bey ve ailesinin yaşadıkları olayları anlatan unutulmaz bir yapım olarak hafızalara kazındı. Güçlü oyuncu kadrosu ve akıcı hikayesiyle izleyicileri ekrana kilitleyen dizi, final bölümünde herkesi hüzünlendirmişti. Ancak yıllar sonra bile izlenme rekorları kıran Yaprak Dökümü, tekrar bölümleriyle Kanal D ekranlarında yeniden izleyiciyle buluşuyor. Yaprak Dökümü ne zaman yayınlanıyor? Kanal D Yaprak Dökümü tekrar bölümleri hangi gün ve saatte? Yaprak Dökümü saat kaçta başlıyor? Tüm bu soruların cevapları aşağıda yer alıyor.

EFSANE DİZİ YAPRAK DÖKÜMÜ GERİ DÖNÜYOR

yaprak dökümü

Yaprak Dökümü, Kanal D'nin yayınladığı dönemde en çok izlenen yapımlarından biri olmuş ve uzun yıllar boyunca ekran macerasına başarıyla devam ederek efsaneler arasına adını yazdırmıştır. Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır, Fahriye Evcen, Gökçe Bahadır, Tolga Karel ve Neslihan Atagül gibi ünlü oyuncuların rol aldığı dizi, tekrar bölümleriyle yeniden ekrana gelmeye başlamıştır.

YAPRAK DÖKÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

yaprak dökümü

Kanal D’nin efsane yapımı Yaprak Dökümü, yeniden yayınlanan tekrar bölümleriyle izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Ali Rıza Bey ve ailesinin dramatik hikayesi her gün saat 11.00’de ekrana geliyor ve dizi tutkunlarını tekrar ekran başına topluyor. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN