AGIX coin nedir? SingularityNET coin projesi ve yol haritası

AGIX coin nedir? SingularityNET  coin projesi ve yol haritası

Son zamanların gözde coini Agıx coinin geleceği yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Peki, Agıx coin nedir? Agıx coin alınır mı, geleceği nasıl? İşte detaylar...

Agıx coin, küresel çapta erişilebilir Al pazarıyla herkesin hizmetini kolaylıkla oluşturmasını ve paylaşmasını sağlayan bolk zinciri tabanlı bir platform. Agıx coinin geleceği, SingularityNET pazarının aracılığı ile yatırımcılar, platformun yerel yardımcı program belirteci Agıx'i kullanıp çeşit çeşit Al hizmetlerini inceleyerek test ettikten sonra satın alabilirler.

SİNGULARİTYNET COİN PROJESİNİN AMACI

Bu projedeki amaç, dünyanın en etkileyici robotu olarak belirtilen Sophia denilen bir yapay zekanın gelişmesine öncülük etmektir. Sophia'nın insanların dilini tam anlamıyla anlaması ve gelişmiş genel zeka olarak tanımlanan yüzeye ulaşmayı amaçlar.

AGIX COİN YORUMLARI

Agıx daha gelişiminin başlarında olmasına rağmen yoğun talep görmekte. Al'ların ölçekte işbirliği ile koordinasyon kurumunu sağlayan, Al'nın gelişmesinin önünde ki ana sınırlayıcı faktörler arasında yer alana ve güçlü yönlerden faydalanmayı önemli derecede kısıtlayan çalışabilirlik eksikliğini ortadan kaldıran, tam yığın merkezi bulunmayan bir platform.

AGIX COİN ÖZELLİKLERİ

Kaliteli ve etkin proje

Son derece iyi bir ekip

Teknik ve temel yeterlilik

AGIX COİN GELECEĞİ

Uzmanlara göre bu coin ilerleyen süreçte büyük artış yaşayacak. Coinin bu sene 0.05 dolara çıkması bekleniyor.

 agıx coin

AGIX COİN 2023 FİYATI

Coinin 2023 yılında 0.07 dolar olması bekleniyor.

AGIX COİN 2025 FİYATI

Coinin 2025 yılında 0.12 dolar olması bekleniyor.

AGIX COİN 2023 FİYATI

Coinin 2030 yılında 2.4 dolar olması bekleniyor.

AGIX COİN'İN İŞLEM GÖRDÜĞÜ BORSALAR

Agıx coine yatırım yapmak isteyenler şu borsaları kullanabilir;

Binance, Kucoin, Uniswap, CoinDCX, Pionex.

AGIX COİN'İN DÜŞME NEDENİ NE?

Kripto paralar her zaman yükselişte ya da düşüşte olmaz. Piyasadaki alıcılar ile satıcıların iştah seviyesi vardır. Alıcı doyuma ulaştığı zaman kripto paralarda düşüş yaşanır. Bundan dolayı Agıx coin de dönemsel olarak düşüşe geçiyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN