Back To Top

Diğer Erzincan Haberleri

Erzincanlı kadınlardan \
Erzincanlı kadınlardan "Barış Pınarı Harekatına" dualı destek ERZİNCAN (İHA) – Erzincanlı kadınlar, cami ve kuran kurslarında bir araya gelerek, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek,....
Kanser hastaları amigurumi bebek yapımı kursu ile motivasyon kazanıyor
Kanser hastaları amigurumi bebek yapımı kursu ile motivasyon kazanıyor Erzincan Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Kursları (ERMEK) tarafından düzenlenen amigurami bebek yapımı kursu ile kanser hastası kadınlar motivasyon kazanıyor.
EGC’den “Barış Pınarı Harekatına” destek mesajı
EGC’den “Barış Pınarı Harekatına” destek mesajı “Barış Pınarı Harekatının” başlamasının ardından Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’nden (EGC) destek mesajı geldi.
Öğrencilerden, Barış Pınarı Harekatı’na destek yürüyüşü
Öğrencilerden, Barış Pınarı Harekatı’na destek yürüyüşü Erzincan’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği organizasyonla bir araya gelen öğrenciler, Türkiye’nin güvenli bölge oluşturmak amacıyla Fırat’ın doğusuna....
Doğu’da en yüksek hava sıcaklığı Erzincan’da ölçüldü
Doğu’da en yüksek hava sıcaklığı Erzincan’da ölçüldü Hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde seyrettiği Doğu Anadolu’da en yüksek sıcaklık Erzincan’ın Kemah ilçesinde ölçüldü.
Öğrencilere yönelik gençlik hizmetleri faaliyetleri sürüyor
Öğrencilere yönelik gençlik hizmetleri faaliyetleri sürüyor Erzincan Müftülüğü Gençlik Hizmetleri Koordinatörlüğü’nün 2019 yılı eğitim öğretim döneminde üniversite öğrencilerine yönelik faaliyetleri artarak devam ediyor.
\
"Çok Uzakta Değilsin Benimle Sohbet Edebilirsin" projesinin ilki gerçekleştirildi Erzincan’da "Çok Uzakta Değilsin Benimle Sohbet Edebilirsin" projesinin ilki gerçekleştirildi.
Binali Yıldırım Üniversitesi’nden Barış Pınarı Harekatına tam destek
Binali Yıldırım Üniversitesi’nden Barış Pınarı Harekatına tam destek Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla....
Erzincan Sütotu çalıştayı yapıldı
Erzincan Sütotu çalıştayı yapıldı Dünyada sadece Erzincan Ovası’nda Ekşisu Sazlıklarında tespit edilen Bern Sözleşmesi ile korumaya alınan Erzincan Sütotu (Sonchus Erzincanicus) bitkisi için bitkisi....
Araştırma Hastanesinin çehresi değişiyor
Araştırma Hastanesinin çehresi değişiyor AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan’da devam eden sağlık yatırımlarına ilişkin olarak gündem değerlendirmesi yaptılar.
Erzincan Belediyesi’nden fırın denetimi
Erzincan Belediyesi’nden fırın denetimi Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kentte faaliyet gösteren fırınları denetledi.
Doğu’da hava sıcaklığı mevsim normallerinde seyredecek
Doğu’da hava sıcaklığı mevsim normallerinde seyredecek Doğu Anadolu Bölgesinde hava sıcaklığı mevsim normallerinde seyredecek.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN