07.07.2020  14:14
SON GÜNCELLEME: 
07.07.2020  20:32
KAYNAK: 
MEZOPOTAMYA AJANSI

Eşinin sığınma evinden alıp götürdüğü Zeynep Topal ölü bulundu

Sistematik bir şekilde şiddet gördüğü gerekçesiyle, Bingöl'deki evinden kaçıp İstanbul'da sığınma evine yerleşen Zeynep Topal, bir hafta önce yerini öğrenen eşi tarafından Bingöl'e geri götürüldü. Zeynep Topal dün akşam, bir sitenin bahçesinde öldürülmüş halde bulundu.

+
-

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yaşayan iki çocuk annesi Zeynep Topal, 2 ay önce şiddet gördüğü için evden kaçıp İstanbul’a giderek Sultanbeyli Polis Karakolu’na başvurdu. Zeynep Topal, talebi doğrultusunda bir sığınma evine yerleştirildi.

SIĞINMA EVİNDEN ALIP BİNGÖL'E GERİ GÖTÜRDÜ

Mezopotamya Ajansı'nın haberine göre, eşinin yerini öğrenen Osman Topal, 1 hafta önce İstanbul’a giderek bulduğu Zeynep Topal’ı Bingöl Karlıova’daki evine geri götürdü.

DÜN AKŞAM ÖLDÜRÜLDÜ

Dün akşam Turgut Özal Mahallesi’ndeki Sanayi Sitesi’nden silah sesleri duyan vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine giden polis, bir sitenin bahçesinde elleri arkadan bağlanmış bir kadın cesedi buldu.

Yapılan araştırmada Bingöl Adli Tıp Morgu’na kaldırılan kadının Zeynep Topal olduğu anlaşıldı. Osman Topal gözaltına alındı.

DİĞER HABERLER
Sokak hayvanları için konulan mamaları çöpe attı!
2020 DGS soru-cevap kitapçığı nasıl indirilir?
Hasta hastalığını inkar ediyor
Yakınlarının mezarlarını açılmış halde buldular
Ankara'da maske takmayanlara 1 milyon lira ceza kesildi
Meral Akşener ve Muharrem İnce açıklaması
Hakkari'den acı haber