28.01.2020  08:20

Erdoğan, depremzede anne için patrondan izin istedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından yaralıları ziyaret etti. Ziyaret sırasında depremzede bir anne, iki oğlunun yanına gelmesi için Erdoğan'dan izin almasını istedi. Bunun üzerine patronu arayan Erdoğan "Şimdi sen ona bir 15 gün izin ver. Tamam mı? Depremzede olarak da bir darbe yemiş, tamam mı?" dedi.

+
-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ ve Malatya'yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından hastanede tedavi gören bir depremzede anneyi ziyaret etti.

Ziyaret sırasında yaralı anne, çalışan iki oğlunun yanına gelmesi için Erdoğan'dan izin almasını istedi. Erdoğan, talep üzerine annenin yanındaki polis oğlu için o anda izin ayarladı.

Trabzon'da bir şirkette muhasebecilik yapan diğer oğlu için de şirket müdürünü arayan Erdoğan, şunları söyledi:

"AHMET'İ HEMEN ANNESİNİ YANINA GÖNDERİYORSUN"

"Alo, Hayırlı günler. Şimdi ben senin yanındaki bir kardeşimizin annesinin yanındayım. Elazığ'da bir depremzede. Ahmet Can, senin personelin. Senin personelin muhasebe bölümündeymiş. Kayda alıyor musun? Şimdi ona sen bir 15 gün izin ver. Tamam mı? O annesinin hizmetinde bulunsun. Zaten çok özlemişler, uzun zamandır görmüyorlar. Depremzede olarak da bir darbe yemiş, tamam mı? Sen şimdi Ahmet'e söylüyorsun, Ahmet'i hemen annesinin yanına gönderiyorsun."

DİĞER HABERLER
Okula personel alımı için adres MHP binası
Kampanyaya 82 milyon lira destek verdik
Onaylı bir proje değil!
İşte en güzel cuma mesajları
Selçuk Bayraktar: Kelebek gibi uçuyor
16 üniversitenin yeni rektörü belli oldu
1 hiltiden 3 skandal çıktı