Back To Top
Hain saldırılar sonrası MSB'den açıklama: Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı

Hain saldırılar sonrası MSB'den açıklama: Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı

 - Son Güncelleme: 10.10.2019 Perşembe 17:50
Hain saldırılar sonrası MSB\'den açıklama: Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı
- A +

MSB'den yapılan açıklamada, sivil yerleşim alanlarına saldıran PKK/PYD-YPG’li teröristler ve mevzilerinin imha edildiği bildirildi. Açıklamada, "Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı. Terör örgütü PKK/PYD-YPG bugün kabul edilemez bir insanlık suçu daha işledi. Bebek katili PKK eşittir bebek katili PYD/YPG" denildi.

Milli Savunma Bakanlığından, yapılan açıklamada, terör örgütü PKK/PYD-YPG'nin bugün kabul edilemez bir insanlık suçu daha işlediği belirtildi.

Açıklamada, "Eli kanlı terör örgütü Akçakale’ye attığı havan mermisiyle biri bebek olmak üzere, 2 masum sivili şehit etti. Bebek katili PKK eşittir bebek katili PYD/YPG. Akçakale’de masum sivilleri katleden PKK/PYD-YPG’li teröristler ve mevzileri tespit edilerek ateş destek vasıtaları ile imha edildi. Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı, bundan sonra da kalmayacak. Milletimizin başı sağ olsun." ifadelerine yer verildi.

ANKARA/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN