13.09.2019  16:36

İYİ Parti Sözücüsü Ağıralioğlu'ndan tepki: 'Bakanın HDP önünde ne işi var'

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu'ndan, Diyarbakır annelerine destek vermek için HDP il binasının önüne giden Aile Bakanı Selçuk'a sert tepki gösterdi. Ağıralioğlu "İktidar çocukları PKK'nın elinden kurtarır. Vazifesini unutarak gidip analarla ağlamaz. İktidar zafiyetle ağlarsa milletin anası ağlar. Devlet acziyetle yönetilemez" dedi.

+
-

İYİ Parti Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, HDP'nin Diyarbakır İl binası önünde çocukları dağa kaçırılan annelere destek için giden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un Diyarbakır'da verdiği fotoğrafı sert sözlerle eleştirdi.

19-09/13/yavuz-agiralioglu-1568397543.jpg
İYİ Parti Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu

"Muhalefet anaların çığlığına destek verir" diyen Ağıralioğlu, "İktidar ise çocukları PKK'nın elinden kurtarır dedik. İktidar vazifesini unutup, gidip analar ile ağlamaz." açıklamasında bulundu. Bakan Selçuk'un fotoğrafını da paylaşan Ağıralioğlu, hükümeti "İktidar acizlik gösterip, zafiyet ile ağlarsa milletin anası ağlar. Devlet, acziyet ile yönetilemez!" sözleriyle eleştirdi.

19-09/13/sm.png

Ağıralioğlu'nun sosyal medyadan yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Muhalefet anaların çığlığına destek verir, iktidar ise çocukları Pkk'nın elinden kurtarır dedik. İktidar vazifesini unutup, gidip analar ile ağlamaz. İktidar acizlik gösterip, zafiyet ile ağlarsa milletin anası ağlar. Devlet, acziyet ile yönetilemez! Fotoğraf maalesef budur..."

 

DİĞER HABERLER
Uçakla seyahate de kısıtlama devrede
Koronavirüs nedeniyle BUDO seferleri durduruldu
Belediye başkanı karantinada
İl girişlerinde ateşleri ölçülecek
İstanbul'da otobüs seferleri durdu
THY iç hat bilet satışlarını durdurdu
Buluştuğu kadın ve arkadaşlarının saldırısına uğradı