Back To Top
Kilyos'taki aramalara 30 balıkçı teknesi de katıldı

Kilyos'taki aramalara 30 balıkçı teknesi de katıldı

Kilyos\'taki aramalara 30 balıkçı teknesi de katıldı
- A +

Kilyos'ta Rus bayraklı tankerle çarpıştıktan sonra batan teknede kaybolan 2 kişiyi arama çalışmaları 4. gününde de devam etti. Aramalara yaklaşık 30 balıkçı teknesi de gönüllü olarak katıldı.

Kilyos açıklarında Rus bayraklı 'GLARD 2' isimli tankerle çarpıştıktan sonra batan Türk bayraklı 'Dursun Ali Coşkun' isimli balıkçı teknesinde kaybolan 2 kişiyi arama çalışmaları sürüyor.

Sahil Güvenlik, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen arama çalışmalarına 4. gününde de devam etti.

BALIKÇILARDAN ARAMAYA DESTEK

Sahil Güvenlik Komutanlığı botları ve helikopterleri denizde arama çalışmaları yaparken, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri de kıyı şeridinde arama çalışmalarını sürdürüyor. 

Çalışmaların 4. gününde aramalara yaklaşık 30 balıkçı teknesi de gönüllü olarak katıldı. Balıkçılar kazanın olduğu alanda trol atarak arama çalışmalarına destek veriyor.

Çalışmalara batan tekneden kurtulan Fatih ve Dursun Ali Coşkun'un da katıldığı belirtildi.

İSTANBUL/AA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN