Mansur Yavaş'tan Bahçeli'nin sözlerine cevap

Mansur Yavaş'tan Bahçeli'nin sözlerine cevap

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medyadan Bahçeli'nin kendisine yönelik sözleri üzerine "Bundan sonra da ilgimiz olmayan konulardan dolayı hakkımda yapılan siyasi açıklamalara bir yanıt vermeyeceğim" açıklamasını yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medyadan bugün MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin şahsı hakkında yaptığı açıklamalar üzerine bir mesaj yayınladı.

Bahçeli bugün yaptığı açıklamada Ankara'daki Türkeş anmasına düzenlenen saldırıyla ilgili , "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Bey'in elinin altında geliştiği kanaati hakim. Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin. Artık kendisinin arkasında bir ülkücü nefes vardır. Her gün de takip edeceğim" demişti.

Yavaş mesajında cevap olarak , "Milletimizin iradesi ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmemin ardından, bu makamın getirdiği sorumluluk ve prensiplerim gereği 2.5 yıldır hiçbir siyasi demeç vermedim. Bu sorumluluk ve prensip gereği, bundan sonra da ilgimiz olmayan konulardan dolayı hakkımda yapılan siyasi açıklamalara bir yanıt vermeyeceğim.
Hemşehrilerime söz verdiğim üzere sadece ve sadece 6 Milyon Ankaralının mutluluğu ve huzuru için yaptığım çalışmalara aynen devam edeceğim." dedi.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN