Back To Top
Tarsus Belediyesi’nde 'Alo Çöp Taksi' uygulaması hizmete girdi.

Tarsus Belediyesi’nde 'Alo Çöp Taksi' uygulaması hizmete girdi.

 - Son Güncelleme: 13.01.2020 Pazartesi 18:22
Tarsus Belediyesi’nde \'Alo Çöp Taksi\' uygulaması hizmete girdi.
- A +

Mersin'de Tarsus belediyesi çöp toplama konusunda yaşanan sıkıntıların önüne geçebilmek için 'Çöp taksi' uygulamasını hayata geçirdi. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunacak olan 'Alo çöp taksi' ile vatandaşların anlık istek ve şikayetlerine daha hızlı cevap verilecek.

Tarsus'ta bu uygulama ile sokaklarda biriken küçük hacimli çöpleri 'Alo Çöp Taksi' ile toplayarak görüntü kirliliğinin önüne geçilecek. Çöp taksi hizmetinden ihtiyaç halinde yaralanmak isteyen vatandaşlar Alo 153 numaralı telefondan ulaşabilecek. Verilen adrese en kısa zamanda ulaşarak çöpleri alacak ekipler, vatandaşın bildirdiği alanı tam anlamıyla temizleyecek.

20-01/13/mersin-cop-taksi1.JPG

"HİZMET KALİTESİNİ ARTIRMAK AMACINDAYIZ"

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, hizmet kalitesinin arttırılması yönünde çalışmalarının sürdürüldüğünü ifade ederek; “Vatandaşlarımız 'Alo Çöp Taksi' uygulaması ile birebir temizlik hizmeti alabilecekler. Daha temiz bir Tarsus için temizlik işlerine önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek ve daha hızlı hizmet verebilmek için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Kentimize hayırlı olsun” dedi.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN