Altın fiyatları dalgalandı, durulmadı: O tarihte çıkacağı rakam açıklandı!

Altın fiyatları dalgalandı, durulmadı: O tarihte çıkacağı rakam açıklandı!

Altın yatırımcıları için uyarılar gelmeye devam ediyor. Peki uzmanlar altın gidişatı ile ilgili neler söylüyor? Altın düşecek mi? Tüm detaylar haberimizde.

Altın uzmanları piyasa ile ilgili çarpıcı açıklamalarına devam ediyor. Uzman isimler yatırımcıları uyarırken gram altının gidişatı ne olacak? Altın yükselecek mi? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ALTIN UYARILARI

Altın konusunda uzman isimler yatırımcıları uyarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Cuma günü altın fiyatları yüzde 2.5 değer kaybetti. ABD verileri ile birlikte ise haftayı toplam yüzde 3 puanla ekside kapattı. Altın 1 ay zamandan sonra ilk defa 1.900 dolar seviyesinin altına düştü. ONS altın fiyatlarında 7 ayın en kötü haftası geride bırakılırken yeni haftayla birlikte az da olsa yükseldi ve 1887 dolar seviyelerinden işlem gördü.

Gram Altın Yorumları

Altın uzmanı Everett Millman altın fiyatları için yalnızca istihdam raporlarının değil FED toplantısının da önemli olduğunu söyledi. Altının ne yapılırsa yapılsın bu sene iyi bir performans göstereceğini ve kısa süreli bir düşüş yaşadığını belirtti. Gram altın 1.1185 TL seviyesindeyken düşüş yaşayarak 1125 TL seviyelerine geldi ve bu sabahtan itibaren 1135 TL'den işlem gördü. Uzmanlar tarafından yapılan değerlendirmelere göre gram altında 1.140 TL seviyesi dikkat çekti.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN