Aslan Akrep Koçlar hafta sonu krizine dikkat! İşte 18 Mart 2023 Cumartesi günlük burç yorumları

Aslan Akrep Koçlar hafta sonu krizine dikkat! İşte 18 Mart 2023 Cumartesi günlük burç yorumları

18 Mart 2023 Cumartesi günü burçların dönüm noktası olacak. Hafta sonunda yaşanacak olan değişimler özellikle Aslan Koç ve Akrep burçlarını derinden sarsacak. İlişkisi olan burçlar ise krizlerle karşılaşabilirler. İşte 18 Mart 2023 Cumartesi günlük burç yorumları

18 MART 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün başınızı ağrıtabilecek olan konu, evlilikle ilgili olabilir. Söz konusu olan durum, eskiden kalma veya son zamanlarda ayyuka çıkan bir mesele olabilir. Her halükarda, bununla ilgili suç üstü yakalanmışsınız gibi görünüyor.

İşleri istediğiniz gibi halledebilmek için tüm kaynaklarınızı kullanın ve bugün söylediğiniz her şeye dikkat edin.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Muhtemelen bugün pek havanızda değilsiniz. Endişelenmeyin, bu aslında önemli bir şey değil. Sadece, son birkaç günde kaybettiğiniz duygusal dengeyi bulmanız gerekiyor.

Kendinizle hesaplaşarak bazı tavizler vermeyi başarabileceğiniz bir gün bu Cumartesi.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Ağırlığını kendinizden uzak tutmaya çalıştığınız işlerinizi eğlenceli kılmak için can atıyorsunuz. Ancak, bazı seçimler yapmak zorunda olduğunuz için yıldızların sizin için farklı planları var gibi görünüyor.

Nereye gideyim, hangi maceraya atılayım gibi daha nice sorular var aklınızda. Arkadaşlarınız yakınınızda ve onlarla bir şeyler yapmanız için size baskı yapıyorlar.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün, ailenizle ilgili zor bir seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Yaşam tarzınızdaki bir şeyi değiştirmeniz için bir tür fırsatınız olabilir. Ne olursa olsun, bu kesinlikle ailenizi harekete geçirecek.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Görünüşe göre bugün duygularınız hakkında konuşurken son derece rahatsınız. Kişisel konularda tartışmalar başlatmakta ve bazı sırları paylaşmakta hızlısınız.

Bu eğiliminize dikkat edin çünkü duygularınızı ifade etmek sizin için önemli olsa da bunu tamamen güvendiğiniz birinin yanında yapmalısınız.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün tamamen kararsız görünüyorsunuz ve gün içinde yapmanız gereken her küçük seçimi tartmaya hazırsınız. Öğle yemeğinde yiyeceğiniz şeye karar verirken bile tartışma yaşayacak, bunun avantajları ve dezavantajları üzerine düşüneceksiniz.

Bu kadar endişelenmeyi bırakın çünkü bu şekilde herkesin sinirlerini bozma ihtimaliniz çok yüksek.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Etrafınızdaki herkese karşı sevecen ve cesaret vericisiniz ama görünüşe göre bu sadece başkalarına uyguladığınız bir tedavi çünkü kendi başınıza aşırı derecede eleştirel görünüyorsunuz.

Tamamen etrafınızdakilere odaklanmalı ve öz değerlendirmenizi kendinize karşı çok daha hoşgörülü olacağınız bir zamana ertelemeye çalışmalısınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Bu, zihninizin denge ve anlayış aramayı bıraktığı bir gün. Bu, ille de şu anda meydana gelen bir şeye değil, daha çok zaten sona ermiş ve sizin üstesinden gelmiş gibi göründüğünüz bir şeye yönelik olabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Görünüşe göre içinizde yükselen büyük bir adalet ve ahlak ruhu var. Belki son zamanlarda başınıza gelen bir şey yüzündendir, ancak hoşgörülü ve anlayışlı olmaya ve ihtiyacı olanlara yardım etmeye hazırsınız. Boş zamanınızda bile.

Tarafsız olmaya çalışıyorsunuz ve duygularınızın sizi engellemesine izin vermiyorsunuz ki bu iyi bir şey.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Dikkatiniz hala iş meselelerinde veya iş yerinden başkalarının sorunları üzerinde olduğu için hafta sonu bile işten ayrılamayacaksınız gibi görünüyor.

Bu sizi daha iyi hissettirecek veya endişelerinizi giderecekse, boş zamanlarınızda onlarla etkileşim kurabilirsiniz. Aslında iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için harika bir zaman olabilir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Bugün duygularınıza yenik düşmemeye çalışın çünkü tüm olumsuz etkileri engelleyemeyebilirsiniz ve bu tutum sizi yalnızca boş zamanınızın tadını çıkarmaktan alıkoyacaktır.

Bu nedenle kendinizi daha da mutsuz hissedeceksiniz. Tüm geçmiş endişeleri orada bırakın çünkü yapabileceğiniz başka bir şey yok.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Bugün partnerinizin duygularıyla çok ilgileniyorsunuz ve tüm gününüz onun etrafında dönüyor gibi görünüyor.

Etrafınızdayken kendisini rahat hissetmesi ve kalbini size açması için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bunu yapmayı denerseniz muhtemelen çok güzel olur ama bu yönde çok fazla baskı uygulamamaya dikkat edin.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN