14.10.2019  09:19

Dünyaca ünlü vokalist Della Miles'tan Barış Pınarı Harekatı'na destek

Michael Jackson ile Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan ve bir süredir Türkiye'de yaşayan ABD'li Della Miles, terör unsurlarına karşı Türkiye'nin, Suriye'de Fırat'ın doğusunda yürüttüğü 'Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiğini açıkladı.

+
-

Türkiye'de olduğu günlerde Muğla'da yaşayan ünlü vokalist Della Miles, yaptığı açıklama ile Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı'nı desteklediğini belirtti. 

'TERÖR, DÜNYANIN EN BÜYÜK PROBLEMİ'

Miles, "Barış Pınarı Harekatı, Suriye'deki savaşta mağdur olmuş insanlar için. Bu insanlarla aynı havayı teneffüs ediyorum ve aldığım her nefeste bu masum anneler, çocuklar ve babalar için savaşacağım. Kendimi bu konuda konuşacak bir platforma sahip olduğum için şanslı sayıyorum. Terör, dünyanın en büyük problemi. Türkiye liderliğinde Suriye'deki Barış Pınarı Harekatı, terörü bitirmeye yöneliktir. Dünyanın dört bir yanında yataklarımızda rahat rahat uyuyoruz. Karnımız tok. Çocuklarımızı barış içinde eğlenmeleri için parka götüren bizler, masum insanların ölümüne 'Hayır' demek için bu harekâtı desteklemeliyiz" dedi.

Masum insanların zarar görmemesi adına hareket eden herkesi desteklediğini vurgulayan Miles, "Türk askerlerinin ve masumların zarar görmemesi amacına hizmet eden bütün birlikleri desteklediğini vurgulayan Miles, "Açgözlülük ve nefret yüzünden insanların feda edilmesine üzgünüm. Masumları koruyanlar, aileleri ve ailelerini kaybeden masumlar için dua edeceğim" diye konuştu.

İZMİR/DHA

 

 

DİĞER HABERLER
Kahreden kaza
Sıfırı eksik 50 TL'yi 75 bin liraya sataak
Çılgın Sayısal Loto 50 milyon TL veriyor
Hükümet İstanbul Sözleşmesi'nden çekilecek
Polislere ağlayan sevgili cinayeti itiraf etti
Maçka davasında karar
KPSS önlisans başvuru tarihi belli oldu