En kötü Perşembe geldi! Akrep Koç Teraziler fena çökecek! İşte 6 Nisan 2023 Perşembe günlük burç yorumları

En kötü Perşembe geldi! Akrep Koç Teraziler fena çökecek! İşte 6 Nisan 2023 Perşembe günlük burç yorumları

6 Nisan Perşembe günü dolunayda yaşanacak hareket Terazi ve Koç burçlarını derinden sarsacak. Ruh hallerinde bir çöküş olacak olan bu 2 burç yarına dikkat etsin. Kova ve Başakları ise stresli bir gün bekliyor. Akrepler ise kendileriyle yüzleşecek. İşte 6 Nisan 2023 Perşembe günlük burç yorumları

6 NİSAN 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün nezakete ve sabra çok ihtiyacınız olabilir. Bunlar, Koçların gerçekten eksik olduğu şeylerden bazıları. Bu perşembe muhtemelen size her şeyi biraz hoşgörüyle karşılamanın ve etrafınızdakilere karşı anlayışlı olmanın ne kadar önemli olduğunu kanıtlayacak.

Sabırsızlığınızı bir kenara bırakırsanız, başka insanlarla uğraşmak ve işleri halletmek sizin için kolay olacak.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün, kaç yaşında olursanız olun asi bir genç gibi davranabilirsiniz. Hiçbir şey yolunda gitmiyor gibi görünüyor ve sizin veya çevrenizdekilerin bunu değiştirmek için yapabileceği pek bir şey yok.

Görüştüğünüz kişilerin hareketlerine karşı tahammülsüz görünüyorsunuz ve bu tutumunuzun akşamın ilerleyen saatlerinde size sorun çıkarmasına engel olmalısınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bu perşembe bir cesaret günü. Hızlı tepki vermeniz gereken bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz veya yakın geleceğiniz için çok önemli bir karar almak zorunda olabilirsiniz.

Sezginize güvenin veya her şeyi iyice analiz etmeye çalışın. Hangi yolu seçerseniz seçin, bu gün oldukça sezgiselsiniz, bu nedenle asıl noktayı kaçırmanız için ortada bir sebep yok.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bu perşembe, bir tür kaçış planlayan herkes için iyi bir gün. Bu sayede zihinlerini temizlemekle kalmayacak, aynı zamanda bir şeylerin sorumluluğunu hissetmeleri için iyi bir fırsat sunacak.

Ayrıca, gerçekliğe sadık kaldığınız sürece her türden planlama için iyi bir zamandasınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Son günlerdeki çekiciliğinize rağmen, bu sefer çark dönüyor ve kendinizi yalnız ve sıkışmış hissediyorsunuz.

Uzun zaman önce sizi rahatsız eden bir şey söz konusu olabilir. Yaşam tarzınızı canlandırmaya çalışmalısınız.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugününüzü hayal kurmakla ve yüksek beklentiler yaratmakla geçiriyorsunuz. Karşılığında tüm pratiklerden vazgeçtiğiniz görülüyor.

Geleceğiniz için plan yapmaya zamanınız var ama aynı zamanda ayaklarınızı yere basmaya çalışın çünkü kontrol edemediğiniz şeyler var ve hayal kırıklığına uğramak istemiyorsunuz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün dürtülerinizi yumuşatarak aç gözlü ve sabırsız davranışlarınızdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Adım adım ele almanız gereken belirli meseleler var ve her türlü kararı acele almak hiçbir şeyi daha iyi yapmaz.

Yemeği de hafifletmeye çalışın çünkü, gıda zehirlenmesinden veya daha az endişe verici bir şeyden bahsediyor olsak da, olumsuz bir şey yaşama şansınız var.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Bugünü, iyileşme sürecinizin bir parçası olarak kullanmanız gerekiyor. Söz konusu rahatsızlık fiziksel değil, daha çok ruhsal bir şey.

Olağan faaliyetlerinizden veya herhangi bir stres kaynağından sizi uzaklaştıracak bir mola, enerjinizi anında geri kazanmanızı sağlayacaktır. Mümkünse, biraz temiz hava almaya çalışın, belki deniz kenarında veya kırsal bir yerde.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Bugün tüm planlarınızı yeniden gözden geçirerek ailenize bağlı kalmaya çalışmak isteyebilirsiniz. Aile üyeleriyle bir şeyler yapmak ve her birinin son zamanlarda neler yaptığını görmek için bundan yararlanmalısınız.

Gider ve gelirinizi de planlayın çünkü bugün bunu iyi yapabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün, stratejiniz, işiniz ve başka şeyler üzerine yeniden düşünmeniz gerekiyor. Herkese karşı her zamanki koşulsuz yardımınız yerine farklı bir tutum benimsemeye çalışmanız gerekiyor olabilir.

Belki de artık kendini düşünmenin ve başkalarının dertlerini kendi dertlerin için bir kenara bırakmanın zamanı gelmiştir. Diğer insanlarla empati kurmak önemli ama kendi zamanınız ve öncelikleriniz bunların üzerinde olmalıdır.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Nerede, ne yapıyor olursanız olun bugün sizin için finans günü olmalı. Ödemelerinizi daha sonraya ertelemiş olabilirsiniz. Ancak kesinlikle ayaklarınızı yere basar şekilde düşünmeli, ödemeler sizi yakalamadan önce siz onları halletmelisiniz.

Tatil yapmayı planlayan veya boş zamanlarının tadını çıkarmakta olan Kovalar, özellikle mali kaynaklarına dikkat etmelidir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Bugün, muhtemelen dün olduğu gibi kafanız karışık olmaya devam edebilir. Bu, beladan uzak durmanız gerektiği anlamına gelir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN