Esra Erol'da şok eden yasak aşk! Arkadaşının kocasından olan çocuğunu karısına emzirtmiş: İhaneti Tiktok ortaya çıkardı

Esra Erol'da şok eden yasak aşk! Arkadaşının kocasından olan çocuğunu karısına emzirtmiş: İhaneti Tiktok ortaya çıkardı

Ekranların en çok izlenen programları arasında yer alan Esra Erol’da yine bomba bir olayla gündeme geldi. Şok eden yasak aşkın arkasından çıkanlar duyanları şaşkına çevirdi. Arkadaşının kocasından olan çocuğunu karısına emzirme etmiş. Böyle bir ihanet görülmedi…

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı Esra Erol’da programı yine bomba bir olayla gündeme damgasını vurdu. “Kocam yakın arkadaşının karısıyla kaçtı” iddiası üzerine programa başvuran Fatma Beserek, akşam programı daveti üzerine konuk oldu. Ünlü sunucu Esra Erol, "Eşinizi, evlendikten 10 yıl, 30 yıl sonra da tanıyamayabilirsiniz. O saf ve masum insan yıllar sonra canavara dönüşüp sizi üzebilir" ifadelerini kullanarak Fatma Hanım'ı stüdyoya davet etti. Söz konusu konuğun stüdyoya girip olayları anlatmaya başlamasıyla hem izleyenler hem seyirciler hem de sunucu şok yaşadı.

İZLEYENLERİ EKRANA KİLİTLEYEN OLAY

Mynet’te yer alan habere göre, programa katılan Fatma Hanım, 14 yıllık eşi Muhittin Bey tarafından aldatıldığını iddia etti. 3 çocuk annesi olan Fatma Hanım, son çocuğunun plansız olduğunu ifade ederek, İsteyerek olmadı o. Ben aldırmayı düşündüm fakat eşim istemedi. Zor imkanlarla hastanede yattım. Evliliği kurtarmak amaçlı değildi yani” dedi. Fatma Hanım’ın çocuklarından birinin 9 birinin 5 birinin de 1 yaşında olduğu öğrenildi.

Fatma hanım, 2021 senesinden bu yana ihanete uğradığını iddia ederek, "İspatlayamıyordum. İnkar ediyordu. Eşim, Nezihe Özerçetin ile birlikte. 4 aydan beri onunla kalıyor” diye konuştu.

yeni-proje-20.jpg

ARKADAŞININ KARISIYLA İLİŞKİSİNİ BÖYLE ÖĞRENMİŞ

Kocasının onu nasıl aldattığını ve yasak aşkı nasıl öğrendiğini detaylı bir şekilde anlatan Fatma Hanım şu ifadelere yer verdi:

"Nezihe Hanım'ın eşi Kemal Gök dolandırma suçundan cezaevine girmiş. Kızım şu an 5 yaşında ama o dönem 2 buçuk yaşındaydı. Oturuyorduk, o arada Nezihe Hanım eşimi aradı. 'Muhittin Ağabey ben Kemal'in eşiyim. Hamileyim. Adana'ya gelemiyorum. Kemal'den bana haber verebilir misiniz?' dedi. Eşim de 'Tamam yenge' diyerek kapattı telefonu. Bu kadın sürekli kocamla iletişime geçmiş. Görüşüyorlarmış, ben görüşmüyor zannettim. 'Neden bu kadın sürekli seni arıyor?' dedim. 'Benden bilgi alıyor. Hamile kadın, Kemal hakkında bilgi veriyorum.' demeye başladı. Ama ben şüphelendim. Yılbaşı yaklaşıyordu. Kemal Bey ile Nezihe Hanım'ın bizle görüşmek istediğini söyledi. Ben de 'Tamam' dedim.”

yeni-proje-21.jpg

“HALA İNKAR EDİYOR”

Fatma Hanım, olayın devamını şöyle anlattı:

“Nezihe Hanım ve Kemal Bey bir yer ayarlamışlar . İçkili bir mekan. Onlar içmeye başladı. Ama ben, eşime karşı kadının bakışlarını beğenmedim. O zaman mevzuyu çaktım. Eşim sarhoş oldu. Ağza alınmayacak sözler söyledi. Biz eve geldik, tartışma oldu. 'Ben bu kadından şüpheleniyorum!' dedim. 'Hayır o Kemal'in eşi. Nezihe benim yengem. Bana ağabey diyor, böyle bir şey olamaz.' diye kendini savundu. Ailece görüşmeye başladık. Ondan sonra çocuklarımı alıp İstanbul'a kız kardeşimin evine geldim. Onun bebeği olmuyordu. Eşim Malatya'ya gideceğini söyledi. Bana 'Kemal çağırıyor, oraya gezmeye gideceğim' dedi. Ben de beklemesini söyleyip 'Gelince beraber gidelim' dedim. Ama gitti. Kemal Ağabey ile gidip gezmiyor, Nezihe Hanım'la gidiyor, Malatya'da geziyor. Nezihe, Kemal ile resmini çekiyor beraber. Gel de şüphelenme. Eşim de 'Hala yok' diyerek inkar ediyor."

yeni-proje-22.jpg

TİKTOK GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARDI

Fatma hanım, bahsettiği fotoğrafları TikTok’ta gördüğünü söyleyerek İstanbul’dan eve döndükten sonra yaşadıklarını ise şöyle anlattı:

“BEN ONU DA EMZİRDİM

"Ben eşimle tartıştım. 'Neden?' dedim ama anlamıyor. Ondan sonra Nezihe Hanım doğum yaptı. Yanıma geldi. 9 gün benim evimde kaldılar. Nezihe Hanım, kocası, kızı ve oğlu. 9 kişiyiz. 'Muhittin bunlar ne zaman gidecek?' diyorum. 'Giderler, yazık. Kadına bakan yok' dedi. Ben pansumanına kadar yaptım Esra Abla. Bu mu benim hakkım? Affedersiniz, göğsü büyümesin diye bebeğini emzirmedi. Ben kızımı emziriyordum, çocuğu açtı. Ben onu da emzirdim. Yazık. 'Aç!' diye yaptım bunu. O çocuğunu bıraktı gezmelere gitti. Böyle bir kadın. Bunu mu hak ettim ben kendisinden."

Eşi Muhittin Bey’in bir gün “annemin yanına köye gideceğiz” dediğini anlatan Fatma hanım olayla alakalı şunları aktardı:

"Adana'da oturuyordum bu olay olduğunda. Köye gittik. Eşim, Kemal ve Nezihe Hanım okey oynuyorlardı dışarıda. Bebeği de küçük. Ona üvey kızı bakıyor. Ben de yorgundum, erkenden yattım. Kadının bakışlarından kayınvalidem de huzursuz olmuş. Kayınvalidem geldi yanıma, 'Kızım o kadının bakışlarını beğenmiyorum. Git Muhittin'in yanına otur. Huzursuz oldum.' dedi."

yeni-proje-23.jpg

“KIŞKIRTMAK İÇİN SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIYOR”

Nezihe hanım ile Muhittin Bey’in yaşadığı evlere dikkat çekilerek sosyal medyada yapılan paylaşımlar konuşuldu. Fatma hanım ise bu görüntülerin “kışkırtma” amacıyla sosyal medyada paylaşıldığını ifade etti. Konuya ilişkin olarak şunları söyledi:

"Haziran ayında amcasının oğlu, ağabeyimin yanına geliyor. 'Muhittin Ağabeyim ile Nezihe hala görüşüyorlar.' demiş. Arabamız vardı bizim. Eşim oto saniyede tamirci. Arabayı satıp kaçacaklar. Nezihe 'Muhittin'den hamileyim' demiş. Sonra ağabeyim beni yanına çağırdı, gittim. 'Muhittin evet o benim imam nikahlı karım. Var mı ötesi?' demiş. Amcasının oğlu da 'Peki, Fatma senin neyin oluyor?' diye sormuş. Muhittin de 'O seni ilgilendirmez' cevabını vermiş. Ondan sonra bizim aramızda tartışma çıkıyor. Ben Muhittin'e uzaklaştırma çıkarıyorum. Altındaki araba benim üzerime onu da aldırıyorum. Ben o arabayı devrediyorum başkasına. Satıp çocuklarımın hakkını başkasına yedirmesini istemiyorum. Bir ay bu kadınla yaşadı. Kapadokya'ya gitti, denize gitti. Ondan sonra bu kadının eski kocası Kemal Bey geliyormuş eve. Onunla yakalamış. Başka erkeklerle konuştuğunu söyledi. Eve geldi beyefendi. Atmış Nezihe Hanım bunu evden."

Tüm bunların yanı sıra nezihe hanımın boşandığı eşi Kemal Bey ile görüşmesi üzerine Muhittin Bey’in ilişkiyi bitirerek yuvasına döndüğü açıklandı. Lakin iddialara göre olaylar bununla bitmedi. Nezihe hanım, Muhittin beye sözlü saldırıda bulunarak üzerine gitti. Fatma hanım bu olayı ise şöyle anlattı:

"Eşime 'Dümbük gelsin yanıma' diyor. Ben de 'Dümbük yeni geldi yanında, bana söyle ne diyeceksen.' dedim. Kadın sarhoş. İçmiş. Kafa bir milyon."

Nezihe Hanım'ın Muhittin'i bir şeyle tehdit ettiğini belirten Fatma Hanım, "Bu kadını tanıyan varsa lütfen bağlansın. Malatya'da, Mersin'de bir sürü insanı dolandırmış. Kaç tane yuva yıkmış. Bunu bir şeyle tehdit ediyor Esra Abla."

KOCASINA HEDİYE İÇ ÇAMAŞIRLARI ALMIŞ

Programda konuşulan iddialar üzerine Fatma Hanım’ın kayınvalidesi canlı yayına bağlandı ve şu açıklamalarda bulunduğu:

"Nezihe Hanım iç çamaşırı almış. Fatma 'Bu iç çamaşırını ne yapacaksın?' diye sormuş, Nezihe de 'Bunu Muhittin'e aldım' demiş. Fatma, 'Nasıl sen Muhittin'e iç çamaşırı alıyorsun?' deyince 'Olsun ben hediye alıyorum' yanıtını vermiş."

FATMA HANIM’A TEHDİTER SAVURMUŞ

Tüm bunların yanı sıra Nezihe Hanım’ın Fatma Hanım’a “Muhittin benim” diyerek tehditvari sözler sarf ettiği öğrenildi. Esra Erol, yaşanan bu olaylardan sonra yeni bir açıklamanın geldiğini ifade ederek şunları söyledi:

"Nezihe Hanım, Muhittin Bey'in basın danışmanı olarak açıklama yapmış. 'Fatma peşimizi bıraksın. Biz birbirimizi seviyoruz. Onun gururu yok mu?' demiş. Ben de aynı soruyu her iki tarafa da soruyorum: Sizin gururunuz yok mu? Bir kadın, çocukların üzerine basa basa ilişki yaşayacak! Boşan o zaman Muhittin. Fatma'nın mağduriyetini gider. Ondan sonra aşkınızı istediğiniz gibi yaşayın. Bakalım o zaman bu kadar heyecanlı olacak mı aşkınız? Şu an sizin aşkınızı dinamik tutan Fatma'nın varlığı. Fatma gittiğinde tekmeyi atacak olan kim? Bazen buna da izin vermek gerekiyor Fatma."

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
1 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN