Hekimoğlu son bölümde Doktor Ateş'e Suriye'den sürpriz misafir

Hekimoğlu son bölümde Doktor Ateş'e Suriye'den sürpriz misafir

Mehmet Ali'nin hastaneden ayrılma zamanı gelip çatınca Hekimoğlu'nun ona karşı olan tavrı değişecek ve bu durum Emre'yi son derece rahatsız edecektir. İşte, soru işaretleriyle dolu tüm fragmanlar...

Hekimoğlu 47. bölüm özet, belli oldu. Hekimoğlu ile konuşmaya karar veren Emre için dönülmez yolun başlangıcı olur. Tüm bu gelişmeler Zeynep'in Emre'ye olan hislerini gözden geçirmesine neden olurken, Hekimoğlu da vakayı çözme sürecinde radikal kararlar vermek zorunda kalacaktır.

HEKİMOĞLU 47. BÖLÜM 1. FRAGMAN

47. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Ekranların ilgiyle takip edilen Hekimoğlu'nun 47. bölümü, 27 Nisan 2021 Salı günü saat 21.00'de Kanal D'de yayınlanacak. Ancak daha önce saat 20.00'de son bölümün tekrarının ekranlara geleceğini belirtelim. Hekimoğlu tüm bölümleri izlemek için kanalın resmi Youtube sayfasını ziyaret etmek mümkün.

Hekimoğlu son bölüm neler oldu, göz atalım: İstifa eden Mehmet Ali iş görüşmelerine başlar ama gizli bir el onun görüşmelerini sabote etmektedir. Bunun için Mehmet Ali'nin Hekimoğlu'nu suçlamasıyla başlayan olaylar, Orhan ve İpek dahil tüm ekibin birbirinden şüphelenmesine neden olur. Kıvrak zekası ve sivri diliyle herkesi bıktıran Naci'nin teşhisini koymak, ayrıca Mehmet Ali'nin görüşmesini kimin sabote ettiğini bulmak Hekimoğlu için hiç de kolay olmaz.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hekimoğlu 47. bölüm özeti: Suriye'deki iç savaştan kaçıp Türkiye'ye sığınan Enver ve Meryem Hadidi çifti, 2 yıl burada kaldıktan sonra Yunanistan'ın Meis adasında bir mülteci kampına yerleşmiştir. Meryem'in ani hastalığına kampta çare bulamayacağını anlayan Enver, karısı Meryem'i alıp illegal yollardan tekrar Türkiye'ye dönmeye karar verir. Denizin ortasında motorları bozulunca Türk Sahil Güvenliği'nin son anda kurtardığı çiftin görmek istediği tek kişi vardır; Ateş Hekimoğlu. Hekimoğlu ve ekip bunca kargaşanın arasında Meryem'i kurtarabilecek mi? Emre'yi bekleyen geri dönülmez yol ne? Zeynep'in aldığı büyük karar nelere yol açacak?

HEKİMOĞLU 47. BÖLÜM 2. FRAGMAN

HEKİMOĞLU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Güney Kore'den ülkemize uyarlanan Hekimoğlu dizisinin çekimleri İstanbul'un çeşitli mahallerinde ve semtlerinde gerçekleştiriliyor. Dizinin hastane çekimleri Asya Yakası'ndaki Tuzla ilçesinde yer alan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde yapılıyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN