Köpeklerin arasındaki farklı hayvanı bulabilir misin? 9 saniyede bulabilirsen IQ seviyen 120 çıkıyor!

Köpeklerin arasındaki farklı hayvanı bulabilir misin? 9 saniyede bulabilirsen IQ seviyen 120 çıkıyor!

Köpekler arasında ne garip sayılabilir? Cevabı bulmak ve aynı zamanda bilişsel yeteneklerinizi ve görsel keskinliğinizi test etmek için bu meydan okumaya katılın.

Bu muhteşem zeka oyunu ile günlük eğlence dozunuza hazır olun. Zeka oyunları genellikle matematik formülleri ve mantık yerine yaratıcılık ve gözlem gücü gibi becerileri test eder. Ve sonuç olarak beyin hücreleri arasındaki bağlantıyı güçlendirecek, zihinsel çevikliği artıracak ve kısa süreli hafıza problemlerine yardımcı olacaktır. Yeterince açıklama yaptığımız göre, mücadeleye geri dönersek, resimdeki gizli farklı hayvanı bulun.

1-019.jpg

KÖPEKLERİN ARASINDAKİ FARKLI HAYVANI BULABİLİR MİSİN?

Yukarıdaki resimde bir köpeğin görüntüleri eşit olmayan bir şekilde bölünmüştür. Ve senin görevin arka planda gizlenmiş farklı hayvanı bulmak. Şimdi görüntüyü bölümlere ayırın, hiçbir ipucunu kaçırmamak için hepsini gözden geçirin ve bu zihinsel egzersizi tamamlamak için mantıksal akıl yürütme, gözlem gücü ve diğer yetenekler gibi becerileri kullanın.

Zeka oyunları alışılmadık bir düşünme biçimi gerektirir, ancak bazen mükemmel bir yaratıcı yaklaşım ve mantıksal akıl yürütme de içerir. Yukarıdaki görüntünün aksine, resimde gizlenen tuhaf hayvanı bulmak için niteliksel keskinliğinizi ve bilişsel becerilerinizi kullanmanız gerekir. Cidden, zahmetsiz, yapmanız gereken tek şey beyin gücünüzü zorlamak ve tüm ipuçlarına odaklanmak. Resimdeki gizli hayvanı bulabilir misin?

FARKLI HAYVANI TESPİT ETTİN Mİ?

Bir beyin jimnastiği, yaratıcı ve mantıklı düşünmeyi gerektiren bir bilmecedir. Düşünme ve karar verme kapasiteniz böylece her girişimde gelişecektir. Zeka oyunu ayrıca daha büyük sorunları çözmeye ve eleştirel sezgiler geliştirmeye yardımcı olur. Unutmayın, amacınız resimdeki gizli farklı hayvanı bulmak. Kolay değil mi? Ancak sadece 9 saniyeniz var.

ZEKA BULMACASI CEVABI

Resimdeki farklı hayvanı hala bulmakta zorlanıyorsanız, resimdeki gizli farklı hayvanı bulmak için lütfen aşağıdaki resme bakın.

2-006.jpg

Eğlenceliydi, değil mi? Bizi takip ederek bu ilgi çekici zeka oyunlarından daha fazlasını çözün. Bilişsel, problem çözme becerilerinizi ve hafıza keskinliğinizi geliştirecektir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN