Back To Top
Rüyada eşini görmek ne anlama geliyor? Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada eşini görmek ne anlama geliyor? Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada eşini görmek ne anlama geliyor? Rüyada eşini görmenin tabiri
- A +

Rüyada eşini görmek, rüya sahibinin çabalasa bile bir türlü baş edemeyeceği sorunlar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Haberimizde, genellikle olumsuz olarak yorumlanan rüyada eşini görmekle ilgili ayrıntılı rüya tabirlerini bir araya getirdik…

Rüyada eşini görmek, rüya sahibinin hayatında farklılıklar yaşanacağına işaret etmekle birlikte, başarısızlık ve olumsuzluk olarak yorumlanır. Eşini başkasıyla görmek, eşini öptüğünü görmek ve eşini dövdüğünü görmek gibi rüyaların tabirlerini karar.com’da bir araya getirdik…

RÜYADA EŞİNİ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada eşini görmek, pek çok rüya yorumcusu tarafından çekilecek sıkıntılar olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada eşini gören kişi, birçok problemle karşı karşıya kalır, bunları çözmeye çalıştıkça işler daha karmaşık hale gelir.

Rüyada eşini görmek, rüyayı gören kişinin elini attığı işlerden başarısızlık ile çıkacağına ve önüne engeller çıkacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada eşini görmek, rüya sahibinin hayatında birtakım değişlikler olacağı anlamını da taşır.

EŞİNİ BAŞKASIYLA GÖRMEK

Rüyada eşini başkasıyla görmek, gerçek hayatta ne kadar kötü bir durum olsa da rüyada kişiye şans getireceğine inanılır. Rüyada eşini başkasıyla gören kişinin ettiği dualar kabul olur, hayalleri gerçekleşir, karşına hayırlı ve güzel kapılar açılır.

EŞİNİ ÖPTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada eşini öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da ailesinde mutluluk ve huzurun hâkim olacağına, günlerin birliktelik içinde ve keyifle geçeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ağzının tadının yerine geleceğine işaret eder. Rüyada eşini öptüğünü gören kişi, aradığı tüm özellikleri eşinde bulur.

EŞİNİ HAMİLE GÖRMEK

Rüyada eşini hamile görmek, rüya sahibinin çalışma hayatında çok büyük başarılar elde ederek mevkiinin yükseleceği, geleceğinin parlak olacağı bir işe gireceği ve hayatının olumlu yönde değişeceği şeklinde yorumlanır.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

EŞİNİ DÖVDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada eşini dövdüğünü görmek, olumsuz anlamlara sahiptir. Rüyayı gören kişinin, kazanç elde etmek uğruna helal olmayan yollara sapacağı, kedi mutluluğu için başkalarını mutsuz etmeyi göze alacağı anlamını taşır.

20-01/13/ruyada-esiini-gormek.jpg

EŞİNİ KISKANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada eşini kıskandığını görmek hem özel hem de çalışma hayatında sorunlar yaşayan rüya sahibinin bu sorunları gideremeyeceğine bu nedenle de daha çok hırslanacağına delalet eder.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN