Back To Top
Türklerin gözünden ‘New York Masalı’

Türklerin gözünden ‘New York Masalı’

Türklerin gözünden ‘New York Masalı’
- A +

ABD’de yaşayan Türkler tarafından çekilen ‘New York Masalı’ adlı film, gösterime girmek için gün sayıyor. Bu yapımla Türk sinemasına katkıda bulunduklarını belirten filmin oyuncuları, romantik komedinin izleyici tarafından çok sevileceğine inandıklarını söyledi.

ABD’de yaşayan Türklerin “New York Masalı” filmi, 19 Mayıs’ta sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. Oyuncu kadrosu ve proje ekibinin yüzde 90’ı ABD’de okuyan ve çalışan Türklerden oluşan bir grup, ‘New York Masalı’ adında bir film çekti. 19 Mayıs’ta gösterime girecek filmin oyuncularından Ahmet Bodur, filmin oyuncuları, yönetmeni, yapımcısı ve senaristinin yaşamını ABD’de sürdüren Türklerden oluştuğunu belirterek “Kendi alanında ilk olan böyle bir projeyi gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz” dedi.

Filmin zor dönemden geçen ve intihara teşebbüs eden gencin bir melek tarafından hayata döndürülmesini konu aldığını kaydeden Bodur, izleyicilerin daha sonra gencin başına gelen birbirinden eğlenceli, komik olaylar aynı zamanda da dram ve aşkla dolu filmi beğeneceklerini dile getirdi. Bodur, yurt dışından ve özellikle ABD’den katılımla Türk sinemasının daha da başarılı olacağına inandığını söyleyerek “Buradan da Türk sinemasına katkıda bulunabiliriz” dedi.

Filmin oyuncularından Derya Çelikkol ise izleyicileri çok eğlenceli bir romantik komedi filminin beklediğini söyledi. Oyuncu kadrosunda yer alan Ferhat Daştan, filmin ABD’de yaşayan Türklerden bahsettiğini dile getirerek, “Yönetmen Doğan Özmekik, senarist Nilüfer Yenidoğan Özmekik ve yapımcı Derya Taşkın’a çok teşekkür ediyoruz. Onlar sayesinde bu proje oluştu. İnşallah daha da güzel olacak” dedi. 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN