Back To Top

Diğer Kars Haberleri

Vali Türker Öksüz, Bedesten inşaatında incelemelerde bulundu
Vali Türker Öksüz, Bedesten inşaatında incelemelerde bulundu Kars Valisi Türker Öksüz, genel olarak kaybolmaya yüz tutmuş tarihi eserlerin yeniden restore edilerek turizme kazandırılması, tarihi doku ve kimliğin yeniden....
Sarıkamış’ta öğrencilerden çevre temizliği
Sarıkamış’ta öğrencilerden çevre temizliği Kars’ın Sarıkamış ilçesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği 3.
Arpaçay’da kök kenevir ele geçirildi
Arpaçay’da kök kenevir ele geçirildi Arpaçay’da jandarma ekiplerince yapılan çalışmalarda kök kenevir ele geçirildi.
Vali Türker Öksüz’den, kadın çiftçi Songül Yakın’ı ziyaret etti
Vali Türker Öksüz’den, kadın çiftçi Songül Yakın’ı ziyaret etti Kars Valisi Türker Öksüz, “Dünya Kadın Çiftçiler Günü” dolayısıyla Yalçınlar Köyü’nde yaşayan kadın çiftçi Songül Yakın’ı ziyaret ederek, “Genç Çiftçi Projesi....
Kars’ta STK’lardan Barış Pınar Harekatı’na destek
Kars’ta STK’lardan Barış Pınar Harekatı’na destek Kars’ta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (KATSO)’da bir araya gelen STK’lar’dan “Barış Pınarı Harekatı”na destek geldi.
Kamu Başdeneticisi Malkoç’tan Kaymakam Koşal’a Ziyaret
Kamu Başdeneticisi Malkoç’tan Kaymakam Koşal’a Ziyaret Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Sarıkamış Kaymakamı Recep Koşal’ı ziyaret etti.
Kamu Başdenetçisi Malkoç’tan Vali Öksüz’e ziyaret
Kamu Başdenetçisi Malkoç’tan Vali Öksüz’e ziyaret Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Vali Türker Türker Öksüz’ü ziyaret etti.
Kars’ta 59 ekip, 219 polisle asayiş uygulaması yaptı
Kars’ta 59 ekip, 219 polisle asayiş uygulaması yaptı Türkiye genelinde olduğu gibi Kars’ta da eş zamanlı olarak genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla; kamu kurum ve kuruluşları civarında,....
Kamu Başdenetçisi Malkoç: “Türkiye’yi ambargoyla kimse tehdit edemez”
Kamu Başdenetçisi Malkoç: “Türkiye’yi ambargoyla kimse tehdit edemez” Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’de teröre karşı mücadele verdiğini belirterek, "Birçok ülke açıklama yapıyor.
Kars’ta jandarmadan “Türkiye Huzur ve Güven” uygulaması
Kars’ta jandarmadan “Türkiye Huzur ve Güven” uygulaması Kars’ta jandarma ekiplerince , Yasa dışı Bahis, Kumar-Oyun Makineleri ve Narkotik konusunda “Türkiye Huzur ve Güven Uygulaması” yapıldı.
Kars’ta toplanma alanları belirlendi
Kars’ta toplanma alanları belirlendi 2019 yılının İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tarafından afetlere hazırlık yılı olarak ilan edilmesinin ardından her ay bir afet konusu tema alınarak eğitim ve....
Kars’ta havanın soğuması balıkçılara yaradı
Kars’ta havanın soğuması balıkçılara yaradı Kars’ta havaların soğumasıyla birlikte daha çok lezzetlenen tatlı su kefali, amatör balıkçıları Kars Çayı’na çekti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN