Back To Top
Muhtarlar, Daday cezaevinin kapanmaması için göreve hazır

Muhtarlar, Daday cezaevinin kapanmaması için göreve hazır

Muhtarlar, Daday cezaevinin kapanmaması için göreve hazır
- A +

İftar programında bir araya gelen Dadaylı muhtarlar, ilçede bulunan cezaevinin kapanmaması için kendilerine düşen her göreve hazır olduklarını söylediler

Daday Muhtarlar Derneği tarafından düzenlen iftar yemeği ilçede bulunan bir restoranda gerçekleştirildi. İftar yemeğine Daday’ın tüm daire amirleri ve siyasi parti temsilcileri ile muhtarlar katıldı. Daday İlçe Müftüsü İsmail Çakır duaları ile devam eden programda söz alan Daday Muhtarlar Derneği Başkanı Hikmet Çavuş Karasan, “Daday’da adliye, askerlik şubesi, Ballıdağ Hastanesi kapandı. Şimdi de Cezaevinin kapanacağı söyleniyor. Biz burada seçilmiş 64 muhtar, İl Genel Meclisi üyelerimiz, belediye başkanımız hep beraberiz. A Partisi, B Partisi demeden bir şeyler yapmak hepimizin görevidir. Bir şeyler yaparak cezaevinin kapanmasını engelleyelim. Cezaevi, Daday’ın, bakkalından kasabına, eczanesinden pastanesine kısacası tüm esnafımıza gelir sağlayan bir kurumdur" dedi.

KASTAMONU/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN