12.02.2020  10:37

AVM’den Sevgililer Günü’ne özel kampanya

Lüleburgazlıları ilklerle buluşturarak özel deneyimler yaşatan 39 Burda AVM, Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirdiği kampanya ile kokusu aşk dolu MAD parfüm hediye ediyor

+
-
39 Burda AVM, bu özel hediyesi ve hazırladığı sosyal medya yarışması ile ziyaretçilerine Sevgililer Günü heyecanını doyasıya yaşatıyor.

Lüleburgaz’ı eğlence, yaşam ve buluşma merkezi haline getiren 39 Burda AVM, Sevgililer Günü’ne özel kampanyası ile ziyaretçilerine kokusunda aşk olan MAD parfüm hediye ediyor.

12-13-14 Şubat tarihleri arasında 39 Burda AVM’den aynı gün içerisinde 300 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, stoklarla sınırlı MAD parfümün sahibi olacak. Aynı zamanda 14 Şubat akşamı 39 Burda AVM sosyal medya hesabında düzenlenecek yarışma sonrasında çekilişi kazanan 4 şanslı çift, AVM içerinde yer alan Ot Cafe’de akşam yemeği yeme fırsatı yakalayacak.

Sevgililer Günü ruhunu yaşamak ve yaşatmak isteyen ziyaretçiler, Esas 39 Burda AVM’nin özel kampanyası ile heyecan ve romantizm dolu, unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirecek.

KIRKLARELİ/İHA


GÜNÜN VİDEOSU

Koronavirüs hastasına suni teneffüs

Koronavirüs salgını nedeniyle 2 bin 749 kişinin hayatını kaybettiği Çin''de, markette bir anda yere yığılan yaşlı adama bir doktorun her türlü riski göze alarak hiç düşünmeden suni solunum yapması sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

DİĞER HABERLER
CHP'de İdlib toplantısı
TSK'dan Suriye rejimine ağır darbe
Ankara'da hareketli saatler
Faciadan dönüldü
Rusya yine Türkiye'yi suçladı
St. Antuan Kilisesi satışa çıkarıldı
Türkiye nasıl başardı?