Back To Top
Başkan Kocaman gençlerle buluştu

Başkan Kocaman gençlerle buluştu

Başkan Kocaman gençlerle buluştu
- A +

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, her hafta bir okul hedefiyle başlattığı “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında gençlerle bir araya geldi

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, eğitimde kalite ve başarı seviyesini en üst düzeye çıkarabilmek amacı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında dördüncü okul ziyaretini Kartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptı. Başkan Kocaman, program öncesinde Kartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Cevdet Ofluoğlu’ndan okul hakkında bilgi aldı. Konferans salonunda öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Kocaman “Kartepemizin eksiklerinin giderilmesi için sizlere daha güzel bir gelecek hazırlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Sizlerin düşüncelerini önerilerini de önemsiyor ve ciddiye alıyorum” dedi.

“Büyüklerin tavsiyelerine kulak vermek önemlidir” ifadelerine yer veren Kocaman, “Gençlerimizden her zaman umudum vardır. Yarın bizim makamlarımızda sizler bulunacaksınız. Koltuklar bizim değildir, vatandaşındır bunun da gereğini yapmak gerekmektedir. Nasıl bilirdiniz sorusuna cevap vermek çok önemlidir. En iyi üniversitelerin dahi kişiye katkısı sınırlıdır. Okutulan dersler ile asla yetinmeyin, gelecekte seçeceğiniz meslekler için mutlaka araştırmalarınızı yapın. Ben fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür gençlerimizin yetişebilmesi için elimden gelen her konuda sizin destekçiniz olacağım” diye konuştu.

KOCAELİ/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN