Back To Top
Ekim ayında dopdolu etkinlikler

Ekim ayında dopdolu etkinlikler

Ekim ayında dopdolu etkinlikler
- A +

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde, Ekim ayı boyunca hem çocukları hem de kadın ziyaretçileri birbirinden keyifli pek çok atölye bekliyor

Her hafta salı ve perşembe günleri saat 14.00 ile 16.00 arasında gerçekleştirilecek “Yetişkin Atölye Programı” ve yine her hafta cumartesi ve pazar günlerinde saat 14.00,15.00 ve 16.00 saatlerinde “4-12 Yaş Çocuk Atölye Programı” başlıkları altında hazırlanan Ekim ayı programında birbirinden renkli etkinlikler olacak.

Yetişkin Atölye programı

Yetişkin Atölye Programında; 1 Ekim’de “Takı Tasarımı”, 3 Ekim’de “Keçeden Toka Tasarımı”, 8 Ekim’de “Dekoratif Maske Tasarımı”, 10 Ekim’de “Kokulu Taş Atölyesi”, 17 Ekim’de “Ahşap Boyama Atölyesi”, 17 Ekim’de “Makromeden Kemer Tasarımı Atölyesi”, 22 Ekim’de “Kavanozdan Vazo Tasarımı Atölyesi”, 24 Ekim’de “Kapı Süsü Tasarım Atölyesi”, 29 Ekim’de “Taç Tasarım Atölyesi”, 31 Ekim’de ise “Terlik Tasarımı Atölyesi” olacak.

Çocuk Atölye programı

5 Ekim’de “Plastik Çatal ve Kaşıklardan Figür Tasarımı Atölyesi” ile başlayacak Çocuk Atölye Programında ise 6 Ekim’de “Kukla Tasarımı Atölyesi”, 12 Ekim’de “Dondurma Çubukları ile Tasarım Atölyesi”, 13 Ekim’de “Magnet Tasarım Atölyesi”, 19 Ekim’de “Düğmelerle Tasarım Atölyesi”, 20 Ekim’de “Şönil ile Tasarımlar Atölyesi”, 26 Ekim’de “Sulu Boya Baskı Atölyesi”, 27 Ekim’de ise “Taş Boyama Atölyesi” ile çocuklar yeteneklerini keşfedecekler.

Atölye çalışmalarından Pizza Club Formunu dolduran tüm ziyaretçiler ücretsiz faydalanabilecek.

SAMSUN/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN