Back To Top
Niksar Çamiçi Yaylası’nda temizlik çalışması

Niksar Çamiçi Yaylası’nda temizlik çalışması

Niksar Çamiçi Yaylası’nda temizlik çalışması
- A +

Tokat’ın Niksar ilçesinde bulunan Çamiçi Yaylası’nda belediye ekipleri tarafından temizlik çalışması yapıldı

Niksar’ın turizm gözdelerinden olan Çamiçi Yaylası’nda Niksar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temizlik ve mıntıka faaliyeti gerçekleştirdiler. Ekipler tarafından yapılan özverili çalışma ile yeşilin her tonunun hakim olduğu bir doğa harikası olan Çamiçi Yaylası, vatandaşların gönül rahatlığı içerisinde, tertemiz bir ortamda dinlenebilecekleri konuma kavuşturuluyor.

Niksar Belediyesince yapılan açıklamada, "Hep birlikte bu temizliği koruyarak, evimize gösterdiğimiz ihtimamı yaylamıza da göstererek, nasıl bulmak istiyorsak öyle bırakmayı tüm halkımızdan rica ediyoruz. Çöplerimizi imha etmeden bu güzel ortamı terk etmeyelim. Çamiçi Yaylamıza hep birlikte sahip çıkalım. Çevreyi koruma adına daha temiz bir çevrede yaşamak için vatandaşlarımızın da gereken hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz" denildi.

TOKAT/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN