Back To Top
Olacağız da!

Olacağız da!

 - Son Güncelleme: 10.12.2018 Pazartesi 12:31
- A +

Kara Boğa lakaplı Ünal Hoca, Adana Demirspor’u çalıştırırken, bir basın toplantısında takıma yapılan büyük haksızlıklara sinirlenir ve elini masaya vurarak şu cümleleri söyler;

“Olacağız da! Onlara inat şampiyon olacağız”

İşte bu ‘Olacağız da!’ söylemi kısa da olsa çok anlamlı ve bu sene Trabzonspor taraftarının sık sık paylaşımlarında kullandığı bir kenetleniş cümlesi haline geldi. Bu aralar en çok hoşuma giden paylaşımların bu cümleyi içerdiğini söylesem sanırım yanlış olmaz.

Son zamanlardaki doğru yönetim ve alınan iyi sonuçlardan dolayı bu söyleme değinmek istedim. Gazeteciliğe FourFourTwo adlı futbol dergisinde yazarak başladıysam da tabii ki işim futbol yorumlamak ya da yazmak değil. 

Ama vallahi Trabzonspor böyle güzel sonuçlar alınca başka konulara değinmek de içimden gelmiyor. 

Doğrusunu söylemek gerekirse çok bir şey yazmaya da gerek yok. Kısa ve öz anlatabiliyorsak ne ala.

‘Olacağız da!’ işte. Bence bu sene olacağız. Hele hele en büyük rakibimiz düşme potasında iken olsak çok daha güzel olmaz mı?

Hadi bakalım sekizinci şampiyonluk.

Bu sene!

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU 10 Aralık 2018 10:50
Olacağız inşallah
KARAR OKURU 10 Aralık 2018 07:29
Ne bu kin nefret? Bu gazetede böyle bir amigoluk fanatizm şaşırdım doğrusu. Aklı başında sandığımız kişiler böyle düşünüyorsa bundan böyle Trabzonun her yenilgisine fenerin yenmesinden daha fazla sevineceğimin bilinmesini isterim
KARAR OKURU 10 Aralık 2018 08:59
3
Sevin arkadaş. Fenerin yenilmesine sevinene de laf etme. Siz kümeye biz zirveye inşallah
Yomralı 10 Aralık 2018 01:57
Ünal hocamıza güvenim sonsuz. Takım dahada iyi olacak inşAllah
KARAR OKURU 10 Aralık 2018 01:17
OLACAĞIZ DA
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN