Back To Top

Diğer Van Haberleri

Gurbetçi Temel Taşkın Van Büyükşehir Belediyespor’da
Gurbetçi Temel Taşkın Van Büyükşehir Belediyespor’da Van Büyükşehir Belediyespor, stoper mevkiine gurbetçi Temel Taşkın’ı transfer etti.
Van’da ‘Hastanelere Afet ve Acil Durum Planlaması’ eğitimi
Van’da ‘Hastanelere Afet ve Acil Durum Planlaması’ eğitimi Van İl Sağlık Müdürlüğü Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şubesi tarafından sağlık personellerine ‘Hastane Afet ve Acil Durum Planlaması (HAP)’ eğitimi verildi.
Kaymakam Doğramacı, mahalle sakinleriyle bir araya geldi
Kaymakam Doğramacı, mahalle sakinleriyle bir araya geldi Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından başlatılan imar uygulaması kapsamında mahalle sakinleriyle toplantı yapıldı.
Kaymakam Doğramacı kursiyerlerle bir araya geldi
Kaymakam Doğramacı kursiyerlerle bir araya geldi Van’ın Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, Gürpınar Kadın ve Aile Destek Merkezi’nde (GÜRKADEM) açılan kurslara katılan kursiyerle bir araya....
Büyükşehir’den hasta ve yaşlılara şefkat eli
Büyükşehir’den hasta ve yaşlılara şefkat eli Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yardıma muhtaç hasta ve yaşlılara evde bakım hizmeti veriliyor.
Van’da DAKA Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı
Van’da DAKA Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Van Valisi Murat Zorluoğlu başkanlığında Van’da gerçekleştirildi.
Hacı adayları kutsal topraklara uğurlandı
Hacı adayları kutsal topraklara uğurlandı Van’da, Diyanet İşleri Başkanlığının organizasyonuyla hac ibadetini yerine getirecek 191 hacı adayı kutsal topraklara uğurlandı.
Ölü martılar toplatıldı
Ölü martılar toplatıldı Van Gölü’nde bulunan Adır Adası, açlık nedeniyle telef olan ve etrafa koku yayan ölü martılar toplatıldı.
Van kedilerinde sezaryenle doğum
Van kedilerinde sezaryenle doğum Yüzüncü Yıl Üniversitesi Van Kedisi Araştırma ve Uygulama Merkezinde bu yıl üç kediye sezaryenle doğum yaptırıldı.
Çaldıran’da yol yapım çalışması
Çaldıran’da yol yapım çalışması Van’ın Çaldıran Belediyesi tarafından Kılavuz ve Serpmetaş mahallelerinde sürdürülen bordürlü parke taşı çalışması sona erdi.
Çaldıran’da yeni yol açma çalışması
Çaldıran’da yeni yol açma çalışması Van’ın Çaldıran Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekiplerince, imar ve kadastroda bulunan kapalı yolların açılması için çalışmalar başlatıldı.
İpekyolu Belediyesinden çiftçilere alternatif ürün
İpekyolu Belediyesinden çiftçilere alternatif ürün Van’ın İpekyolu Belediyesi tarafından başlatılan ‘Alternatif Üretimin Geliştirilmesi’ projesi kapsamında çiftçiler ilk nohut, mercimek ve çörek otu hasadını yaptı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN