Back To Top

Diğer Van Haberleri

Van’da kaçakçılık operasyonları
Van’da kaçakçılık operasyonları Van İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Saray, İpekyolu ve Muradiye ilçelerinde yapılan çalışmalar neticesinde 16 bin 250 paket kaçak sigara ile 50 kilogram kaçak çay....
Türkmenoğlu’ndan Vanlılara teşekkür
Türkmenoğlu’ndan Vanlılara teşekkür AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine coşkulu bir katılım gösteren Vanlılara teşekkür etti.
Minibüsün tavanında 6 bin 500 paket kaçak sigara çıktı
Minibüsün tavanında 6 bin 500 paket kaçak sigara çıktı Van’ın İpekyolu ilçesinde durdurulan bir minibüsün tavan kısmına zulalanmış 6 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Van-Tebriz tren seferleri yeniden başladı
Van-Tebriz tren seferleri yeniden başladı Van’da güvenlik gerekçesiyle ara verilen Van-Tebriz yolcu tren seferleri, 3 yılın ardından tekrar başladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, insansız hava aracına tarih ve imza attı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, insansız hava aracına tarih ve imza attı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin mitingine katılmak üzere geldiği Van’da insansız hava aracını (İHA) inceleyerek günün tarihini....
Özalp ilçesinde ‘Gençler Sporla Hayat Bulsun’ projesi
Özalp ilçesinde ‘Gençler Sporla Hayat Bulsun’ projesi Van’ın Özalp Belediyesi tarafından SODES destekli hayata geçirilen ‘Gençler Sporla Hayat Bulsun’ projesi kapsamında yaz spor kursları açıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan:
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu ülkede yasak olan tek şeyin terör olduğunu belirterek, "Biz kimsenin ne pahasına olursa olsun Türkiye’yi yeniden terör batağına....
YYÜ Eğitim Bilimleri Enstitüsü’ne ISO-9001 hizmet kalite yönetimi sertifikası verildi
YYÜ Eğitim Bilimleri Enstitüsü’ne ISO-9001 hizmet kalite yönetimi sertifikası verildi Türkiye’de ISO-9001 Hizmet Kalite Yönetim Sertifikası alan ilk enstitü Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Eğitim Bilimleri Enstitüsü oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gülsuyu ile karşılama
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gülsuyu ile karşılama Van Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kente gelişi nedeniyle cadde ve sokaklara gülsuyu sıktı.
4 yaşındaki Leyla’yı arama çalışması devam ediyor
4 yaşındaki Leyla’yı arama çalışması devam ediyor Ağrı’da geçtiğimiz günlerde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’i arama çalışmalarına Van Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri de katıldı.
Başkan İnci’den İnce’ye ince ayar
Başkan İnci’den İnce’ye ince ayar Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (Gör-Bil) Van Şube Başkanı Osman İnci, Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye meydan okuyarak,....
HÜDA PAR Genel Başkanı Yavuz: “Silah bize zarar veriyor”
HÜDA PAR Genel Başkanı Yavuz: “Silah bize zarar veriyor” Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Mehmet Yavuz, parti olarak çatışmayı reddettiklerini belirterek, meseleleri çözmek için uzlaşma ve anlaşma yolunu tercih....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN