15.02.2020  10:33

Rüyada yeni ev görmenin tabiri | Rüyada yeni ev görmek ne anlama geliyor?

Rüyada yeni ev görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve onu kıskanan kişilerin çok kötü durumlara düşeceği şeklinde yorumlanır. Görülme şekline göre pek çok farklı anlama sahip olan rüyada yeni ev görmekle ilgili bilmeni gerekenleri karar.com’da bir araya getirdik…

+
-

 

Rüyada yeni ev görmek, rüya sahibinin hem çalışma hem de özel hayatında yeni bir sayfa açacağına, büyük değişlikler yaşayacağına delalet eder. Eski ev görmek, eşyalı ev görmek ve eşyasız ev görmek gibi farklı şekillerde yorumlanan rüya tabirlerini haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA YENİ EV GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada yeni ev görmek, rüya sahibinin hayatındaki büyük değişimlere işaret eder. Rüyada yeni ev gören kişi, yeni bir işe girer, bulunduğu şehirden başka bir şehre taşınır ve hayata yeni bir başlangıç yapar.

Rüyada yeni ev görmek aynı zamanda rüyayı gören kişiyi hem çalışma hem de özel hayatındaki başarılarından dolayı kıskanan kişiler olduğuna, çevresinde bulunan düşmanlarının çok zelil hale geleceğine hatta ölebileceklerine delalet eder.

ESKİ EV GÖRMEK

Rüyada eski ev görmek, rüya sahibinin çalışma hayatında önüne çıkan fırsatı iyi değerlendiremeyeceği, boşta bulunup düşünmeden aldığı karardan dolayı zor duruma düşeceği ve hatta iflasın eşiğine kadar geleceği şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte, rüyayı gören kişinin, çalışma hayatındaki sıkıntıları nedeniyle zorlu bir hastalığa yakalanacağı şeklinde de yorumlanır.

EŞYALI EV GÖRMEK

Rüyada eşyalı ev görmek, rüyayı gören kişinin hem aile hem de çalışma hayatında çok iyi bir düzene sahip olacağı, sevdikleri ve ailesi ile birlikte zaman geçireceği böylelikle de ruhsal anlamda rahatlama yaşayacağı anlamını taşır.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

EŞYASIZ EV GÖRMEK

Rüyada eşyasız ev görmek, kişinin özel ve çalışma hayatında bitip tükenmek bilmeyen sıkıntılar yüzünden huzursuz zamanlar geçireceğine, bu dertlerle uğraşmaktan artık yorgun düşeceğine delalet eder.

20-02/15/ruyada-ev-gormek.jpg

KAPISIZ EV GÖRMEK

Rüyada kapısız ev görmek, rüya sahibinin aile ve çalışma hayatında daha iyi bir duruma gelmek istediği ancak bunu nasıl yapacağını bilemediği şeklinde yorumlanır.

DİĞER HABERLER
Türkiye ve Rusya'dan M4 kara yolunda 15’inci devriye
Duvar yerine sadece sıva yapılmış
Partiler kongrelerini yapabilecek
Bana yapamazlar kardeşim
Kamudaki idari izinde 'kronik' karmaşa
Rus savaş gemisi 'Saratov' Akdeniz'e iniyor
Toplu ulaşımda yeni dönem başladı