Boşanma aşamasındaki gelinini öldürüp intihar etmiş! Korkunç cinayet mektuptan çıktı

Boşanma aşamasındaki gelinini öldürüp intihar etmiş! Korkunç cinayet mektuptan çıktı

Türkiye'de bitmeyen kadın cinayetlerine bir yenisi eklendi. 57 yaşındaki Ahmet Dalkalem, oğlu ile boşanma aşamasında olan gelinini kesici aletle katletti. Korkunç cinayet tüfekle kendini vurarak intihar eden kayınpederin geride bıraktığı mektupla ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Çarşamba ilçesi Elifli Mahallesi’nde ikamet eden 57 yaşındaki Ahmet Dalkalem, 2 gün önce tüfekle kendini vurarak intihar etti. Ahmet Dalkalem’in geride bıraktığı mektupta gelinini de öldürdüğünü yazdığı iddia edildi.

Yapılan araştırma sonucu eşinden ayrı yaşayan ve boşanma davası devam eden 3 çocuk annesi Sema Dalkalem’ın (33) cansız bedeni Bafracalı Mahallesi’ndeki bir serada bıçakla katledilmiş halde bulundu.

.jpg

Genç kadının cesedi otopsi için Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğüne gönderildi.

YARIN BOŞANMA DAVALARI VARDI

Sema Dalkelam’in eşinden bir yıldır ayrı yaşadığı, bir süre kadın sığınma evinde kalıp ayrıldığı ve boşanma davalarının devam ettiği, öldürülmeseydi yarın boşanma davasının ikinci duruşmasının görüleceği öğrenildi. Sema Dalkalem’in cansız bedeni Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki otopsi işlemlerinin ardından toprağa verilmek üzere Ordu’ya gönderildi.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN