Sedat Peker'den Büyük Sürpriz! Geri Dönüyor

Sedat Peker'den Büyük Sürpriz! Geri Dönüyor

Sedat Peker, bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) çektiği videolarla Türkiye'nin gündemini sarsacak açıklamalarda bulunmuştu. Türkiye'nin BAE'yle ilişkilerinin düzelmesinin ardından video çekmesinin engellendiği belirtilen Peker, bir süre Twitter hesabı üzerinden paylaşımlar yapmış ancak o da engellenmişti. Farklı hesaplardan açıklamalarına devam eden Peker, son olarak Demirören ailesi hakkındaki açıklamalarıyla gündeme oturdu. Peker, mesajlarında bir sürprize de dikkat çekti.

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında dava açılan Sedat Peker, BAE'den yaptığı açıklamalarla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

1 Mayıs 2021 tarihinde şahsi YouTube kanalından yayınladığı "Şahsıma Yapılan Kanunsuzlukların Taşeronu mehmet ağar ve pelikancılardır" başlıklı videolarla çeşitli iddialarda bulunan ve Türkiye'de hem siyasetin hem sosyal medyanın gündemini belirleyen Sedat Peker'in videoları, iddialara göre Ankara'nın ricası üzerine BAE'nin müdahalesiyle durdurulmuştu.

1364860.jpg

Ancak Peker video çekmese de Twitter'dan paylaşımlar yaparak sosyal gündemdeki yerini korumuş ve iddialarını dile getirmeye devam etmişti.

Tweet atması da engellenen Peker, uzun bir aranın ardından son günlerde çeşitli hesaplardan tekrar tweet atmaya başlamış ve gündemdeki eski yerini tekrar kazanmaya başlamıştı.

1364154.jpg

Sedat Peker, 1 Temmuz 2022 Cuma günü dün attığı flood ile Demirören ailesini hedef almış ve çeşitli iddialarda bulunmuştu. Peker bu açıklamalarda Demirören ailesine yönelik iddiaların yanı sıra videoların akıbetiyle ilgili de dikkat çeken bir açıklama yaptı.

"AVUKATLARIM UĞRAŞIYOR"

Twitter hesabında yaptığı paylaşımda dile getirdiği iddialarla ilgili haber yapmayan medyaya tepki gösteren Sedat Peker, "yenileceksiniz" demeye devam etti.

1436246.jpg

Peker'in video çekmesinin BAE tarafından engellendiği ve hatta internet erişiminin de kesildiği belirtiliyordu.

Peker konuyla ilgili olarak, "Geliyor gelmekte olan. Bak sana bir şey söyleyeyim, avukatlarım uluslararası arenada uğraşıyor..." ifadelerini kullandı.

1390215.jpg

"VİDEO ÇEKMEYE BAŞLAYACAĞIM"

Peker bu ifadelerinin hemen devamında video çekmeye başlayacağını şu sözlerle sürdürdü:

"Video çekmeye başlayacam. YÜCE ALLAH’a yemin olsun bu anlattıklarım ne ki."

video-001.png

SOSYALİSTLERE SESLENDİ: DELİ OLACAKSINIZ

Peker ayrıca daha sonra attığı tweette sosyalistlere de seslenerek "deli olacaksınız" dedi.

Peker'in sosyalistlere böyle tepki göstermesinin sebebi ise Erk Acarer üzerinden yürütülen tartışmalardı.

Peker "Çakma sosyalistler" diye seslendiği solculara ayrıca "orijinaller baş tacı "demeyi de ihmal etmedi.

"Video çekmeye başladığımda size sosyalizmi anlatacam" diyen Peker, "Deli olacaksınız, utanacaksınız" diyerek merak uyandırdı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN