Bu sabah Güneş ve Neptün karesine dikkat! Tüm burçları etkileyecek gelişmelere hazır olun...

Bu sabah Güneş ve Neptün karesine dikkat! Tüm burçları etkileyecek gelişmelere  hazır olun...

Sabahın Güneş-Neptün küçük karesi, hedeflerimize odaklanmada veya bunları tanımlamada zorluklar olduğunu gösteriyor. Sanatsal veya ruhsal arayışlara odaklanmak, kesin ve gerçeklere dayalı düşünmeyi gerektiren konulara odaklanmaktan daha iyidir. Azalan irade gücüyle veya yön eksikliğiyle mücadele edebiliriz. Maddi ve manevi arayışlarımız arasında daha iyi bir denge yaratmanın yollarını düşünmek mantıklıdır. Hoşnutsuzluk duyguları bizi beklenmedik teğetlere götürebilir.

1 KASIM 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Venüs ve Mars bu öğleden sonra bir seskuadrat oluştururken, düzenli veya rutin etkileşimlerle gergin hissedebiliriz. Bu geçiş, bakış açımıza bağlı olarak gergin ve rekabetçi veya teşvik edici ve canlandırıcı bir ortam yaratır! Yaklaşımlarımızdaki, arzularımızdaki ve ihtiyaçlarımızdaki farklılıklar, ortak yönlerimizden daha fazla öne çıkıyor ve ilişkilerimizdeki gerilimler muhtemel. Satın almalar da dahil olmak üzere dürtüsel hareketleri izleyebiliriz. Bu transit iştahımızı kabartabilir veya hırslarımızı harekete geçirebilir.

Ay, günün ilk yarısının çoğunu organize Oğlak burcunda geçirir ve 11:43'de yaratıcı Kova burcuna geçer.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bu çok duygusal bir salı olacak çünkü aşk hayatınızda bazı değişiklikler baş gösteriyor olabilir.

Bazı Koçlar olanları çok stresli karşılarken, diğerleri gerçekten memnun olacak.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Şu anki eğilim tamamen eğlence ve oyunlarla ilgili ve görünüşe göre bu, eğlence ve iş arasında gerçekten bir denge bulmanız gereken günlerden biri.

Rüya gibi bir moddasınız ve sabahın çoğunu bu belirsiz ruh hali içinde geçireceksiniz. Bundan kurtulmak için pek de uğraştığınız söylenemez.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

İş yerindeki insanlarla etkileşimler bugün oldukça yavaş ilerleyecek. Bu ilgisiz olduğunuzdan değil, dikkatinizin dağılmasına izin vermenizden kaynaklanıyor.

Görünüşe göre kafanızda belirli hedefler var ve bu hedeflere ulaşmak için her şeyi yapacaksınız. Ayrıca, öğleden sonra partneriniz, dikkatiniz dağıldığı için sizi eleştirebilir.

astroloji-1.jpg

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Mevcut durum sizi çok konuşkan bir moda sokuyor gibi görünüyor, bu nedenle bu salının çoğunu herkesle sohbet ederek geçirmeniz muhtemel.

Bazı insanlarla ortak noktalarınız olduğunu fark edeceksiniz, ancak öğleden sonra bazı sorumluluklarınız önünüzü kesebilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Kendinizi gündemde tutmak istiyorsanız, bugün herkesi etkilemek için bazı gizli yeteneklerinizi ortaya çıkarmanız gerekiyor, aksi takdirde otoriteniz el değiştirebilir.

Çevrenizdeki insanlardan gelen teşviklerle cesaret toplamış görünüyorsunuz. Yine de bu teşviklerin olmadığı durumlarda nasıl davranacağınızı görmek ilginç olacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Enerji potansiyeliniz yüksek ama bu salı ona erişmek için sezgilerinizi yeterince iyi kullanmıyorsunuz. Bu çok kötü çünkü onunla çok etkileyici şeyler yapabilirdiniz.

Öte yandan, pratik faaliyetlerde harika olduğunuzu fark edebilirsiniz ve belki de dikkatinizi bu alana yöneltmelisiniz.

astroloji-2.jpg

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Bazı aile meselelerini en iyi bu sabahın erken saatlerinde tartışabileceksiniz çünkü görünen o ki, her şeyi olduğu gibi söyleyecek kadar dürüst ve diğer insanların da anlayabileceği kadar açık olacaksınız.

Bu aynı zamanda işlerin oturması için öğleden hemen önce size biraz zaman kazandırabilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

İlişkinizde tam olarak nerede durduğunuzu bilmediğiniz için duygusal bir gün sizi bekliyor. Sabahın erken saatlerinde talihsiz bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Özellikle de partnerinizin önünde egonuzu sağlam tutabilmek adına kendinize çok fazla eziyet etmeyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Yıldızlar sizin yanınızda, hayalleriniz ne kadar cüretkar olursa olsun ve bugün onlara erişemeyecek olsanız da bugün en azından iyi bir başlangıç yapma şansınız yüksek.

Ayrıca, bir tür ekonomik ödül peşinde koştuğunuz hayalinize ulaşabilmenize kesinlikle yardımcı olacaktır.

astroloji-3.jpg

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bu salı bazı Oğlakların dikkati oldukça dağılacak, bu nedenle işte küçük hatalar yapma riskleri oldukça yüksek.

İyi haber şu ki, bunların düzeltilmesi kolay olacak. Öğleden sonra, gerçekten dedikoducu bir gruba dahil olabilirsiniz ve onların arasında bazı ilginç şeyler keşfedebilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Bu salı, duygusal bir konuda gerçek bir netlik kazanmış görünüyorsunuz ve hatta bu konu hakkında başkalarına ders vermeye başlayacaksınız.

Her zaman kazanmıyor olabilirsiniz, daha çok kaybediyorsunuz ve aslında alacağınız bir ders var ama günün sonunda, gerçekten bu şeyleri nasıl algıladığınız ve onlardan ne öğrendiğiniz size kalmış.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Bir miktar disiplin hayatınıza etki ederken, çevrenizdekilerden de size ayak uydurmalarını istiyorsunuz.

Hayatınızın bazı alanlarında mükemmel bir rol model gibi görünüyorsunuz ve diğer bazı alanlarda insanlardan çok fazla şey bekliyor olabilirsiniz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
1 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN