21.11.2019  13:03

Rüyada patates görmek ne anlama geliyor?

Rüyada patates görmek, rüya sahibinin artık kendini üzmesine gerek kalmadığına çünkü güzel günlerin çok yakında olduğuna delalet eder. Farklı anlamlar da taşıyan rüyada patates görmekle ilgili en ayrıntılı rüya tabirlerini haberimizde bir araya getirdik…

+
-

Rüyada patates görmek, bolluk, bereket, uzun ömür olarak tabir edilir. Bununla birlikte, rüyada patates dilimlemek, patates vermek patates yemeği görmek gibi çeşitli rüya tabirlerine de sahiptir. karar.com olarak farklı rüya tabirlerini okurlarımız için hazırladık…

RÜYADA PATATES GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada patates görmek, çok güzel anlamlara sahiptir. Rüyasına patates gören bir kişinin artık kaygılanması için hiçbir sebep kalmamıştır. Çünkü, güzel günler çok yakındadır. Rüyada patates görmek, rüya sahibinin dualarının kabul olacağına ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

PATATES DİLİMLEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada patates dilimlediğini görmek, kişinin hayatını bolluk ve bereket içinde geçireceğine işaret eder. Bununla birlikte rüya sahibinin kendisine çok hayrı bulunacak işlere adım atacağına ve kazancına haram bulaştırmadan, helal yolla olacağına delalet eder.

19-11/21/ruyada-patates-2.jpeg

PATATES VERDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada patates verdiğini görmek, rüya sahibinin yaşam boyu mutluluk içinde olacağına, çalışma hayatında çok büyük başarılara adım atacağına, her geçen gün işinde bir adım daha yükseleceğine ve kazancını akıllıca yollarda harcayacağına delalet eder.

PATATES YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada patates yediğini görmek, rüyayı gören kişinin alın teri dökmeden, kolay yoldan kazanacağı paraya işaret eder. Bu rüya kişinin bereketli bir döneme gireceği anlamını da taşır.

YEŞİL PATATES TARLASI GÖRMEK

Rüyada yeşil patates tarlası görmek, rüya sahibinin düşünmeden yaptığı işler ve plansız davranışları nedeniyle önüne çıkacak büyük fırsatlarını kaçıracağı şeklinde yorumlanır.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

PİŞMİŞ PATATES GÖRMEK

Rüyada pişmiş patates görmek, rüya sahibinin uzun zamandır yaşadığı birliktelik nedeniyle bunalacağına ve kendine zaman zaman ayırması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin eski, ilişkilerinin yeniden gündeme gelebileceğine bu nedenle açık kapı bırakması gerektiğine de işaret eder. Rüyada görülen pişmiş patates, öğrenci olan rüya sahibinin başarılı olacağı şeklinde yorumlanır.

 

 

GÜNÜN VİDEOSU

Türk zırhlısından destansı manevra

Suriye''de, 15 tonluk zırhlı muharebe aracımız ZMA-15, 125 mm’lik topa sahip, 45 tonluk, Rus T-72 tankını kovaladı.

DİĞER HABERLER
Bakan Koca'dan koronavirüs açıklaması
Emniyet'ten Ataklı açıklaması
Antalya'da FETÖ operasyonu: 11 gözaltı
Tuzla Sanayi Sitesi'nde yangın
Bahçelievler'de koronavirüs şüphesi
Otel planı İBB'den döndü
Şüphe vardı, uçağı indirtmedik