Yılın Dedikodu Bombası Doğru Çıktı! Survivor All Star 2022 Şampiyonu Nisa Bölükbaşı Yakalandı

Yılın Dedikodu Bombası Doğru Çıktı! Survivor All Star 2022 Şampiyonu Nisa Bölükbaşı Yakalandı

30 Haziran akşamı Survivor All Star 2022 şampiyonu belli oldu. Survivor All Star 2022'nin şampiyonu düzenlenen eleme ile Nisa Bölükbaşı oldu. İşte bu noktadan sonra ortalık karıştı. Batuhan Karacakaya'nın hakkının yendiğini açıklayan ailesi ile Acun Ilıcalı arasında kavga başladı. Konu ile ilgili ağzını açmayan Nisa Bölükbaşı ise eski şampiyon ile aşka yelken açtı.

Ortalık savaş alanı Nisa Bölükbaşı'nınumurunda mı? Survivor All Star 2022 final elemeleri 30 Haziran gecesi YTV 8 ekranlarında yapıldı. Finale kalan Nisa Bölükbaşı bu senenin şampiyonu olarak ilan edilince ortalık tam anlamı ile karıştı. Nisa Bölükbaşı'nın şampiyonluğu hak etmediğini iddia eden Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya sosyal medya hesabından "Hak yiyenler haklarında boğulsun" diye bir mesaj paylaştı.

survivor-nisa-bolukbasi.jpg

GÜLHAYAT KARACAKAYA SAVAŞIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

TV 8 ekranlarında geçen dönem yayınlanan Survivor All Star 2022 yarışmasında yarışan Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya'nın annesi oğlunun finalde hakkının yendiğini açıklayaraksosyal medya hesabından "Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun"ifadesinin yer aldığı zehir zemberek bir paylaşım yaptı. Gülhayat Karacakaya iki haftadır oğlu Batuhan Karacakaya'nın hakkının yeneceğini açıkladığını ama kimseye dinletemediğini belirterek başta acun Ilıcalı olmak üzere TV 8 ekibine ateş püskürmüştü.

ACUN ILICALI: NAMUSUMUZLA OYNANMASINA İZİN VERMEM

Bir televizyon programına çıkan Acun Ilıcalı ise Gülhayat Karacakaya'ya selam yollayarak "Namusumuzla oynanmasına izin vermeyiz" dedi. Daha önceki yarışmalarda da bir yarışmacının annesinin buna benzer sözler ettiğini hatırlatarak onu nasıl mahkemeye verdiysem "çatır çatır tazminat aldıysam öyle mahkemeye veririm" dedi. Acun Ilıcalı kazanınca iyi kaybedince kötü olduğunu belirterek herkesin yarışmanın şeffaflığına söz söyleyemeyeceğini belirtti.

BATUHAN KARACAKAYA'NIN KIZ KARDEŞİ DE ANNESİNE DESTEK OLDU

Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya'nın "oğlumun hakkı yendi" açıklamasına bir destek de Melis Karacakaya'dan geldi. Melis Karacakaya yaptığı sosyal medya paylaşımında "keşke kardeşim de emek vereceğine yatsaydı" dedi. Kardeşim de yatsaydı ifadesi sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

ADEM KILIÇCI DA ACUN ILICALI'YA SAVAŞ AÇTI

Survivor All Star 2022'nin tartışmaları tam gaz devam ederken Adem Kılıçcı'da tartışmalara dahil oldu. Survivor All Star 2022'nin ikincisi Adem Kılıçcı Acun Ilıcalı'yı takipten çıkararak tepki verdi.

survivor-nisa.jpg

ORTALIK SAVAŞ ALANI NİSA BAÖLÜKBAŞI'NIN UMURUNDA MI?

Tüm bunlar yaşanırken Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı yeni yaşını kutladı. Uzun süredir adı Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken ile anılan Nisa Bölükbaşı sonunda aşkını açığa vurdu. Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı ile Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken'in tekne pozları sosyal medyayı karıştırdı.

survivor.jpg

NİSA BÖLÜKBAŞI PERFORMANSI KADAR ÖZEL HAYATI İLE DE KONUŞULUYOR

Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı eski sevgilisi Barış Murat Yağcı ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken ile anılmaya başlanmıştı. Aşklarını her zaman inkar eden ve birlikte poz vermekten kaçınan çift final sonrası aşklarını da itiraf ettiler.
Nisa Bölükbaşı'nın yeni yaşını kutlayan Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken "Masal 24 sene önce tam bugün başladı. Mutlu sonla biten değil, mutlu mutlu devam eden masalın kahramanı, iyi ki doğdun!" ifadelerinin yer aldığı bir paylaşım yaptı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN