Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu ve oyuncuları

Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu ve oyuncuları

İnsanlar internet üzerinden merak ettikleri filmler ile ilgili araştırma yapmaya devam ediyor. Peki Herkül: Efsane Başlıyor filminin konusu nedir? Herkül: Efsane Başlıyor filmi oyuncuları kimler? Tüm detaylar haberimizde.

Film severler internet üzerinden film araştırmalarına devam ediyor. Son zamanların en çok merak edilen filmi de Herkül: Efsane Başlıyor filmi oldu. Peki Herkül Efsane Başlıyor filminin konusu nedir? Herkül: Efsane Başlıyor filmi oyuncuları kimler? Herkül: Efsane Başlıyor filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu

Herkül Efsane Başlıyor filminde Antik Yunan konu edilmektedir. Antik Yunan zamanlarında yaşayan kraliçe kralın gaddarlığı ve zulümlerine dayanamaz ve kralın tahtından inmesi, halkın barışa kavuşabilmesi için mücadele eder. Ancak Tanrı Zeus'tan etkilenmesi sonucunda hamile kalır ve Herkül dünyaya gelir. Herkül'ün ise tek sevgilisi ise Girit Prensesi olan Hebe'dir. Hebe ise Herkül'ün kardeşi ile evlendirilmiştir. Yarı Tanrı olan Herkül ise bu durum sonrasında gerçek kimliğini öğrenerek bir seçim yapmak zorunda kalır. Ya sevgilisi Hebe'yi alıp kaçacak, ya da halkı için savaşarak bir kahraman olmayı tercih edecektir.

Herkül Efsane Başlıyor Filmi Konusu ve Oyuncuları

Herkül: Efsane Başlıyor oyuncu kadrosu

Herkül: Efsane Başlıyor filminde Kellan Lutz Herkül karakterini, Jukka Hilden Creon karakterini, Mariah Gale Kakia karakterini, Johnathon Schaech Tarak karakterini, Gaia Weiss Hebe karakterini, Bashar Rahal Tabur komutanı karakterini, Scott Adkins Amfitriyon karakterini, Rade Serbedzija Chiron karakterini, Luke Newberry Agamemnon karakterini, Richard Reid okçu karakterini, Spencer Wilding Humbaba karakterini, Liam Mclntyre Sotiris karakterini, Roxanne McKee Alkmene karakterini, Sarai Givaty Saphirra karakterini, Kenneth Cranham Lucius karakterini ve Liam Garrigan İfiklis karakterini canlandırmaktadır. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN