Prof. Dr. Canan Karatay'dan günlerce geçmeyen öksürüğü şıp diye kesen tarif: Bu iksir vazgeçilmeziniz olacak

Prof. Dr. Canan Karatay'dan günlerce geçmeyen öksürüğü şıp diye kesen tarif: Bu iksir vazgeçilmeziniz olacak

Pandeminin iyice hafiflemesinin ardından, pek çok vatandaş tedbirlerden uzak yaşantıya geri döndü. Bu durum bir kaç senedir grip mikrobundan uzak alan insanların bağışıklık sistemini etkiledi. Bunun en çarpıcı bir örneği, en ufak soğuk algınlığında geçmeyen öksürük. Geçmeyen bu öksürük sıkıntısıyla ilgili Prof. Dr. Canan Karatay'dan hayatımızı kolaylaştıracak müthiş bir tarif geldi.

Bu kış herkesin şikâyet ettiği ve sürekli tekrar eden kuru öksürük büyükten küçüğe herkesin kâbusu olmaya devam ediyor. İşte sizi bu kabustan kurtaracak bir iksir geliyor.

Özellikle son zamanlardaki inatçı öksürük için Dr. Canan Karatay öksürüğünüzü bıçak gibi kesecek bir tarif verdi.

'GEÇMEYEN ÖKSÜRÜK' İÇİN CANAN KARATAY'DAN TARİF GELDİ! BIÇAK GİBİ KESİYOR...

Adeta kriz gibi geçmek bilmeyen inatçı öksürük için Profesör Doktor Canan Karatay öksürüğünüzü anında kesecek bir tarif verdi. Tecrübeli doktor geçmek bilmeyen öksürüğün sebebini de belirtti.

oksuruk.jpg

Bu inatçı öksürüğe doğal bir çözüm yöntemi de sunan Karatay, şunları kaydetti:

“Benim öksürüğüm inatçı şekilde devam ediyor, bir türlü geçmiyor diyorsanız bilin ki vücudunuzu zehre maruz bırakıyorsunuz. En büyük hava kirliliği evin içindedir. Kullandığımız çamaşır suları, yumuşatıcılar ve dahası... Bunlar tehlikeli”

Kemik suyu, limon, kaya tuzu öksürüğe karşı etkili

"Kemik suyundaki kolajen çok önemli. Kemik suyuna biraz limon suyu, biraz da kristal kaya tuzu koyarak içeceğiz. Kemik suyunu ılık olarak içersek boğazımız rahatlar."

"İçtiğiniz karbonatlı su, virüs ve bakterileri de öldürür. Özellikle kışın bu virüs ve bakterilerin önüne geçmek için karbonatlı suyla gargara yapabilirsiniz."

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN