Şenol Güneş'ten Caner Erkin iddialarına yanıt

Şenol Güneş'ten Caner Erkin iddialarına yanıt

Beşiktaşlı teknik direktör Şenol Güneş, tecrübeli futbolcu Caner Erkin ile ilgili sorulan soruları yanıtladı. Güneş, bu BJK kadrosuna katılması için Erkin ile hiç görüşmediğini söyledi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, bulunduğu Güneş, Antalya kampında basın mensupları ile buluştu. Güneş, Fatih Karagümrük ile yollarını ayıran eski öğrencisi Caner Erkin ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"Oynanan oyunu daha nasıl geliştirebiliriz diye anlatmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullanan Güneş, "Bugün önde baskıyı, birlikte baskı yapmayı, birlikte hücum yapmayı anlatmaya çalışıyoruz. Mesafe aldığımızı düşünüyorum. En iyisini yapmaya çalışıyoruz. Genel hava iyi. 3 maçı da burada yapacağız. Çalışma, beslenme iyi. Kamp yerinden memnunuz" şeklinde konuştu.

5941146.jpg

Josef de Souza ve Ghezzal'ın son durumlarına da değinen Güneş, "Sakatlık olarak, Ghezzal burada ama tedavisini ayrı yapıyor. Umut Meraş yarın, öbür gün katılır. Josef de Souza da haftaya katılır. Kuvvet farklılıkları var her iki ayağında. Şu anda eldeki oyunculara söylüyorum. Ben seni oraya yazmak istiyorum. Orada oynamanı istiyorum ama gitmek istiyorsan onu bileyim, ona göre davranayım" dedi.

"CANER İLE HİÇ GÖRÜŞME YAPMADIM"

Caner Erkin ile ilgili soruları da yanıtlayan 70 yaşındaki deneyimli teknik adam, "Caner'i severim. İyi bir oyuncudur. Caner ile hiç görüşme yapmadım. Benim yapmam da doğru olmaz. Şu an Caner Erkin ile ilgili bir düşüncemiz yok" şeklinde konuştu konuştu.

5941144.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN