Back To Top
Sloganı değişti: Facebook'a girmek paralı mı olacak?

Sloganı değişti: Facebook'a girmek paralı mı olacak?

 - Son Güncelleme: 29.08.2019 Perşembe 15:43
Sloganı değişti: Facebook\'a girmek paralı mı olacak?
- A +

Facebook, kurulduğu günden bu yana kullandığı 'Ücretsiz ve her zaman ücretsiz olacak' sloganını ana sayfasından kaldırdı. Söz konusu hamle akıllara 'Facebook'a girmek paralı mı olacak?' sorusunu gündeme getirdi.

Facebook, kurulduğu günden beri kullandığı 'Ücretsiz ve her zaman ücretsiz olacak' sloganını ana sayfasından kaldırdı.

Bu sloganın yerine 'Hızlı ve Kolay' sloganını ekleyen Facebook'un platformu ücretli hale getirmeye hazırlandığı iddiası kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi oldu.

Söz konusu iddia ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmasa da kullanıcı verilerini kullanımı kısıtlanan Facebook'un yeni bir gelir modeli üzerinde çalıştığı öne sürülüyor.

​TARİHİ CEZAYA ÇARPTIRILMIŞTI

ABD'de 87 milyon seçmenin kişisel verilerini şirketlerle paylaşmakla suçlanan sosyal medya platformu Facebook, geçtiğimiz ay tarihi bir cezaya çarptırılmıştı. ABD Federal Ticaret Komisyonu (FTC), sosyal medya platformu Facebook'u 5 milyar dolar para cezasına çarptırdı.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN