Back To Top
Star Wars: Force Arena’da büyük güncelleme

Star Wars: Force Arena’da büyük güncelleme

 - Son Güncelleme: 28.02.2017 Salı 12:50
Star Wars: Force Arena’da büyük güncelleme
- A +

Oyun şirketi Netmarble Games, Ocak 2017 tarihinde 154 ülkede piyasaya çıkan gerçek zamanlı mobil PvP oyunu Star Wars™: Force Arena için ilk defa büyük bir güncelleme yapılacağını açıkladı. Bu güncellemeyle birlikte, oyuncular katıldıkları her sezonun sonunda bir komutan kartı kazanacak.

Star Wars™: Force Arena’nın güncellenen sezon ödül sistemi sayesinde, her sezon tamamlandığında oyuncular hediye olarak bir komutan kartı alacak. Sezonların süresi ise, oyunu daha heyecanlı hale getirmek amacıyla, mevcut iki haftalık döngüsünden bir haftaya düşüyor. Star Wars™: Force Arena’da 10 oyun oynayan oyunculara, günlük en fazla iki tane alabilecekleri bir altın paket hediye edilecek. Yeni eklenen günlük görevi tamamlayan oyuncular ise her gün, en çok 10 bin kredi olmak üzere kredi kazanacak.

OYUNA STRATEJİ KAZANDIRACAK İKİ KARAKTER

Oyuna yeni eklenecek olan Aqualish Mühendis ve Wed Treadwell Droidi isimli iki karakter, gerçek zamanlı savaşlar sırasında müttefik taretleri tamir etme görevini üstlenerek oyuna yepyeni bir strateji getirecek.

Netmarble Games Chief Marketing Officer Seungwon Lee “Star Wars™: Force Arena için oyuncularımızın daha çok altın paket ve komutan kartı kazanmasını sağlayacak geliştirilmiş bir ödül sistemi hazırladık. İki yeni karakterimizin oyuna getireceği yeni stratejik boyut sayesinde de daha fazla oyuncunun favori STAR WARS karakterleriyle oynamanın tadını çıkarmasını bekliyoruz" diyor.

Oyuna getirilen diğer güncelleştirmeler olan oyun ara yüzü için iyileştirmeler, ittifak ve takas sistemleri ile öğreticinin yanında, oyuncular artık oyun içerisinde savaş geçmişlerini görüntüleyebilecek.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN